Stało się, kolejny długo weekend przed nami. A to może oznaczać jedno, a w zasadzie to dwie rzeczy: jezioro albo seriale, można też zrobić mix. I to właśnie ta trzecia opcja jest polecana przez nas, aby spędzić najbliższe dni. Zobaczcie, co dzieje się na Netflix.

Zaczęło się robić gorąco za oknem, dlatego warto wieczorem odprężyć się przed czymś ciekawym w serwisach streamingowych. Ja wiem, że ten weekend zapewne należy do Disney+ w związku z ich premierą w Polsce, ale może dla Netflixa także znajdziecie kilka minut na jakiś serial, albo film.

Długi weekend z Netflix

To właśnie filmów był spory wysyp w ostatnich dniach, a sporo z nich to produkcje, które śmiało można uznać za kultowe. Jest także coś dla dzieci, bo Netflix dorzucił całą paczkę Sezonu na Misia.

R E K L A M A

Zakładnik

Tajemniczy mężczyzna oferuje Maksowi 600 dolarów za wożenie go po mieście. Jednak gdy Maks odkrywa, że jego pasażer jest płatnym zabójcą, łatwy zarobek zaczyna mu ciążyć.

Sezon na misia

Udomowiony niedźwiedź grizzly uwalnia ze szponów myśliwego jelonka, wraz z którym zostaje zesłany w leśne ostępy. Miś nie potrafi jednak żyć na wolności.

Sezon na misia 2

Jeleń Elliot i jego leśni koledzy muszą uratować swojego przyjaciela jamnika z łap rozpieszczonych zwierzaków domowych, które chcą go ponownie udomowić.

Sezon na misia 3

Kumple Bogusia przedkładają domowe zacisze nad coroczną wyprawę, więc niedźwiedź postanawia wyruszyć w pojedynkę i po drodze napotyka cyrk objazdowy.

Sezon na misia 4: Strach się bać

Straszna opowieść o wilkołaku tak bardzo przeraża niedźwiedzia Bogusia, że rezygnuje on z dorocznego biwaku. Przyjaciele pomagają mu pozbyć się strachu.

W sieci ułudy: Śmierć, kłamstwa i internet

Spisek, oszustwo, przemoc, morderstwo… Wirtualne zbrodnie szybko mogą stać się rzeczywistością i przynieść konsekwencje tak globalne, jak sama sieć.

Ulubiony boski idiota

Uroczy Clark wydaje się ostatnią osobą, jaką Bóg wybrałby do walki ze złem. Aby głosić Słowo i ocalić świat, potrzebuje wsparcia biurowej sympatii i paczki znajomych.

Maldivas

Młoda kobieta prowadząca prywatne śledztwo wprowadza się na luksusowe osiedle, którego mieszkańcy są nie tylko dziwaczni, ale też bardzo podejrzani.

Centauro

Aby spłacić dług matki swojego syna wobec kartelu, motocyklista wyścigowy zostaje kurierem narkotykowym, narażając życie i ryzykując swoje szanse na karierę zawodową.

The Boy

Opuszczony przez matkę i zaniedbywany przez ojca chłopiec przeżywa rosnącą fascynację śmiercią, która może go przemienić w seryjnego mordercę.

Jennifer Lopez: Halftime

Kameralny dokument, w którym Jennifer Lopez opowiada o różnych aspektach swojej zróżnicowanej kariery i stresie, jaki towarzyszy jej każdego dnia.

Jane Fonda & Lily Tomlin: Ladies Night Live

Jane Fonda i Lily Tomlin prowadzą imprezę na cześć kobiet znanych ze sceny komediowej. W programie stand-upy Cristeli Alonzo, Margaret Cho, Michelle Buteau i innych.