Netflix się nie zatrzymuje i podczas trwającego eventu Geeked Week ogłasza i prezentuje kolejne produkcje. Łącznie podczas wydarzenia ma pokazać ich ponad 50! Najciekawiej zapowiada się Sandman, a także serial producentów słynnego Dark, czyli 1899, w którym zobaczymy polskiego aktora, Macieja Musiała.

Na uwagę zasługuje również Wednesday w reżyserii Tima Burtona. Geeked Week potrwa do końca tygodnia, a codziennie pokazywane będą nowe tytuły. W trakcie eventu odbywają się także spotkania z gwiazdami i osobami odpowiedzialnymi za produkcje.

Wednesday od Netflix

Ten serial to detektywistyczna i paranormalna opowieść o Wednesday Addams uczącej się w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.

R E K L A M A
  • Producenci wykonawczy: Al Gough and Miles Millar (Tajemnice Smallville)
  • Reżyser i producent wykonawczy: Tim Burton (Sok z żuka, Edward Nożycoręki)
  • Obsada: Jenna Ortega, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Gwendoline Christie, Christina Ricci, Hunter Doohan, Percy Hynes White, Emma Myers, Joy Sunday
  • Premiera: już wkrótce, tylko na Netflix

1899 na Netflix

1899 rok. Parowiec z emigrantami bierze kurs na zachód. Pasażerowie pochodzą z różnych części Europy, ale łączą ich wspólne marzenia i nadzieja na lepszą przyszłość w nowym świecie. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy na otwartym morzu na horyzoncie pojawia się jeszcze jeden okręt emigrantów. To, co zastają na jego pokładzie, zamienia rejs do ziemi obiecanej w prawdziwy koszmar.

  • Twórcy: Jantje Friese oraz Baran bo Odar (Dark)

Sandman na Netflix

Połączenie współczesnych mitów z mroczną fantastyką, dramatem historycznym i legendami. Opowieść o Morfeuszu, władcy snu, oraz o ludziach i miejscach, które napotyka, naprawiając swoje kosmiczne, a także zwyczajnie ludzkie błędy.

  • Producent wykonawczy: Allan Heinberg
  • Producenci: David S. Goyer, Neil Gaiman
  • Liczba odcinków: 10 x 1h
  • Premiera: 5 sierpnia 2022, tylko na Netflix

Wkrótce pokażemy kolejne nowości Netflix!