Na ten dzień czekało wielu fanów seriali na całym świecie. Finał serialu Ozark przed nami.

Piątek to zazwyczaj dzień, kiedy przeglądamy nowości Netflix, a także innych platform streamingowych. Nie sposób dzisiaj przejść obojętnie obok takich premier, bo na Netflixie wylądowała właśnie pierwsza część finałowego sezonu kultowego już serialu Ozark.

Za oknem sporo śniegu, więc warto wyjść i przewietrzych płuca, dopóki smog aż tak nie przeszkadza. Jak już to zrobicie to zaparzajcie herbatkę i przed telewizor. A tam kilka nowych pozycji na Netflix, które warto obejrzeć w te długie (jeszcze) weekendowe wieczory.

R E K L A M A

Nowości Netflix: Ozark i inne

Ozark – sezon 4, część 1

Mam nadzieję, że nie trzeba Wam specjalnie przedstawiać tego serialu, ale pokrótce postaram się to zrobić. Bohaterem produkcji jest rodzina Byrde’ów. Marty zabiera swoją rodzinę z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri. Tam musi wyprać 500 milionów dolarów spłacając tym samym dług wobec bossa narkotykowego. Serial przyniósł Julii Garner dwie statuetki Emmy za rolę drugoplanową oraz jedną dla Jasona Batemana za reżyserię.

W królewskim stylu

Nowojorska fryzjerka Izzy dostaje propozycję pracy na ślubie czarującego księcia. Co zwycięży, gdy zacznie między nimi iskrzyć — miłość czy obowiązek?

Gorący sezon

Młodzi ludzie pracujący w zachwycająco pięknym ośrodku wypoczynkowym przeżywają niezapomniane lato, poznając smak miłości, prawdziwą przyjaźń i szokujące tajemnice.

Skrzypce mojego ojca

My Fathers Violin

Dzięki wspólnym trudnym przeżyciom i miłości do muzyki osierocona dziewczynka nawiązuje więź ze swoim zdystansowanym wujkiem – odnoszącym sukcesy skrzypkiem.

Monachium: W obliczu wojny

Monachium, rok 1938. Dawni przyjaciele, pracujący obecnie dla rządów rywalizujących ze sobą krajów, mimochodem stają się szpiegami próbującymi ujawnić nazistowski sekret.

That Girl Lay Lay

Ekscentryczna uczennica Sadie usiłuje przebrnąć przez szkołę średnią i utrzymać w tajemnicy, że jej awatar obudził się do życia w postaci rezolutnej koleżanki Lay Lay!

DOTA: Dragon’s Blood Księga 2

Skonfliktowany, ale mężny Smoczy Rycerz musi użyć mocy smoka, aby powstrzymać groźnego demona w epickim fantasy na podstawie internetowej gry.

Archiwum 81

Archiwista zajmujący się odnawianiem zniszczonych kaset wideo zostaje wciągnięty w wir tajemnicy, w którą zamieszana jest zaginiona reżyserka i demoniczna sekta.