Niby sobota, a planów na weekend jeszcze nie ma.

A jeśli brak planów to najlepszym planem jest Netflix! I to bez żartów, bo do biblioteki serwisu w ostatnich dniach została dorzucona spora paczka nowości.

Co więc obejrzeć w ten weekend na Netflix? Wskoczyło kilka produkcji świątecznych, a ich będzie jeszcze więcej czym bliżej świąt, a także sporo filmów. Moim numerem jeden jest film Niewybaczalne z Sandrą Bullock w roli głównej.

R E K L A M A

Nowości Netflix na weekend

Chcecie poczuć klimat świąt? Odpalcie serial Jak zepsuć święta, którego drugi sezon właśnie wylądował na Netflix. Jeśli szukacie czegoś zupełnie innego to polecam film Niewidzialny człowiek, który został dość dobrze przyjęty na świecie, biorąc pod uwagę to, że jest to horror. Gatunek ten nie ma zbyt dobrej passy w ostatnich latach. W roli głównej Elisabeth Moss znanej z Opowieści podręcznej.

Niewidzialny człowiek

Przyznam, że do tej pozycji przyciągnęła mnie Elisabeth Moss, która odgrywa fenomenalną rolę w Opowieści podręcznej. Kobieta, która zakończyła toksyczną relację z genialnym i bogatym naukowcem owładniętym obsesją kontroli, czuje się osaczona i nękana przez niewidzialny byt.

Dzieciak z Asakusy

Zanim zdobył popularność, Takeshi Kitano zaczynał jako pomocnik legendarnego komika Fukami. Jednak podczas gdy on rośnie w sławę, jego mentor podupada na zdrowiu.

Clash

W czasie zamieszek po obaleniu egipskiego prezydenta Morsiego demonstranci z różnych środowisk spotykają się w ciężarówce policyjnej.

Niewybaczalne

Sandra Bullock należy do grona moich ulubionych aktorek „starego pokolenia”. Pojawia się już nie tak często, ale zawsze z rozmachem. Zwolniona z więzienia, skonfrontowana ze społeczeństwem, które nie wybacza, skazana za zabójstwo kobieta szuka siostry, którą musiała opuścić.

Jak zepsuć święta

Południowoafrykańska produkcja doczekała się drugiego sezonu. Pierwszy został dość dobrze przyjęty, także przeze mnie. Tumi jest mistrzynią w robieniu zamieszania. Czy uda się jej przetrwać świąteczne rodzinne spotkanie, nie rujnując go całkowicie?

Dzika ekipa

Te zwierzaki wydają się niebezpieczne, ale tak naprawdę mają złote serca i jeden cel: wyrwać się z niewoli i znaleźć nowy dom.

Dwa

Dwoje obcych sobie ludzi budzi się i stwierdza, że zostali zszyci ze sobą. Kolejny wstrząs przeżywają, gdy dowiadują się, kto stoi za tym potwornym pomysłem.

Aranyak

Polityczne zagrywki, osobiste interesy i przerażający mit — dwoje niedopasowanych gliniarzy porusza się po sieci podejrzanych w związku z zagadkowym morderstwem.