Wszyscy fani Geralta nie widzą dzisiaj nic poza drugim sezonem Wiedźmina na Netflix.

Jednak Netflix to nie tylko Wiedźmin, a do biblioteki serwisu w tym tygodniu trafiła pokaźna paczka nowości. Nie są to tak głośne tytuły, jak wspomniany serial, ale na pewno coś się znajdzie. A już na pewno znajdziecie coś dla swoich drugich połówek, które jakimś trafem nie chciałyby z Wami oglądać Wiedźmina.

Przejdźmy zatem do konkretów. Święta przed nami, dlatego już tworzę sobie listę pozycji, które na pewno chcę obejrzeć przed końcem roku. Staram się wybrać takie produkcje, które będą odpowiednio „luźne”, ale i wciągające.

R E K L A M A

Nowości Netflix – lista premier

Ronaldo vs. Messi

Eksperci i kibice biorą udział w jednej z największych debat piłkarskich, aby wyłonić najlepszego gracza naszych czasów. Kto nim zostanie: Ronaldo czy Messi?

How the Beatles Changed the World

Wywiady i rzadko pokazywane nagrania archiwalne ukazują wpływ, jaki Beatlesi wywarli na muzykę i kulturę na całym świecie.

The Hand of God: Oczami Sorrentino

Reżyser Paolo Sorrentino powraca do rodzinnego Neapolu i rozmyśla nad swoją młodością w specjalnej prezentacji planów zdjęciowych filmu „The Hand of God”.

Porcelanowy król

Kiedy następca tronu zostaje zamordowany, jego siostra-bliźniaczka zasiada na tronie i usiłuje utrzymać w tajemnicy swoją tożsamość i pierwszą miłość.

Reflection of You

Świetnie prosperująca malarka traci grunt pod nogami, gdy zaprzyjaźniona z nią kiedyś inteligentna młoda kobieta powraca jako marny cień samej siebie.

Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci

Agencja rządowa zatrudnia nastoletniego kierowcę Tony’ego Toretto i jego paczkę, aby przeniknęli do ligi wyścigów samochodowych kontrolowanej przez przestępców.

Wiedźmin sezon 2

Geralt z Rivii, zmutowany łowca potworów, podąża ścieżką przeznaczenia w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

Kalifornijskie święta: Światła miasta

W rok po ugruntowaniu swojego związku Callie i Joseph opuszczają ranczo i wyjeżdżają do San Francisco. W planach mają ślub.

Nigeryjskie święta

Świąteczne życzenie matki doprowadza do zaciekłej rywalizacji między jej synami. Który z nich zasłuży sobie na wielką nagrodę?