Nadszedł ten dzień, kiedy na Netflixie wylądował finałowy sezon Domu z papieru.

Jeśli jesteście fanami serialu Dom z papieru to na pewno ten dzień mieliście wpisany i na czerwono zaznaczony w kalendarzach. To już dzisiaj pojawiła się druga i ostatnia część finałowego sezonu produkcji. Warto jednak zaznaczyć, że to nie jest koniec przygód bohaterów serii, bo Netflix zapowiedział powstanie nowej produkcji o Berlinie.

Ten tydzień obfitował w sporo nowości Netflix, bo weszliśmy właśnie w grudzień, a co za tym idzie – w środę wskoczyło kilka premier. Dzisiaj doszły kolejne, co daje nam pokaźną dawkę seriali i filmów, które warto obejrzeć w ten weekend.

R E K L A M A

Nowości Netflix na weekend

Oczywiście niekwestionowanym numerem jeden jest dla mnie wspomniany Dom z papieru. Oprócz nowych odcinków hiszpańskiego hitu, Netflix dorzucił produkcje, które warto zobaczyć. Na uwagę zasługuje na pewno film Emma ze znakomitą Anyą Taylor Joy w roli głównej. W bibliotece Netflix pojawił się również 4. sezon Park Jurajski: Obóz Kredowy. Co jeszcze?

Deliha 2

Zeliha marzy o zostaniu szefową kuchni, ale jej ekscentryczne kulinarne pomysły sprawiają, że z całego dania dobre są zwykle tylko intencje.

Emma

Dumna i uprzywilejowana młoda kobieta wściubia nos w nieswoje sprawy, aż wreszcie dociera do niej, że nie jest aż tak mądra i dobroduszna, jak jej się wydawało.

Składanka

W 1999 r. dwunastoletnia Beverly odkrywa uszkodzoną kasetę składankową zmarłych rodziców i postanawia lepiej ich poznać, odnajdując nagrane na niej utwory.

Dom z papieru 2 część 5. sezonu

Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.

Park Jurajski: Obóz Kredowy

Szóstka nastolatków spędzających wakacje na obozie na wyspie Isla Nublar walczy o przetrwanie, gdy zamieszkujące ją dinozaury wydostają się na wolność.

Cała prawda

Kiedy dwójka rodzeństwa znajduje dziwną dziurę w ścianie domu ich dziadków, mrożące krew w żyłach wydarzenia prowadzą do odkrycia mrocznych rodzinnych sekretów.

Wieczny singiel

Peter prosi najlepszego przyjaciela, aby udawał jego chłopaka podczas świątecznego wyjazdu do domu, jednak ich plan i uczucia zmieniają się, gdy do akcji wkracza rodzina.


Posłuchaj nas!