Stranger Things zakończy się wraz z drugą częścią 4 sezonu?

Stranger Things zakończy się wraz z drugą częścią 4 sezonu?

Opublikowano 6.02.2020 10:10 -


Serial Stranger Things to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa. W podsumowaniu 2019 roku, 3 sezon uplasował się na pierwszej pozycji, bijąc na głowę Dom z papieru czy nawet pierwszy sezon Wiedźmina. Pierwotnie nawet sam producent nie spodziewał się aż tak dużego sukcesu, który przekonał go do kontynuacji serii i poszerzenia jej o nowy wątek.

Jeszcze przed premierą 3 sezonu na platformie, ekipa zdradziła, kiedy planowo miała się zakończyć produkcja serialu. Finn Wolfhard, jeden z głównych aktorów, powiedział, że jego zdaniem wystarczy jeszcze jeden sezon, by dopiąć całą historię. Być może byłoby to też wytłumaczeniem na szybkie postępy w pracach nad 4 sezonem, który już niebawem doczeka się swojej premiery na Netflixie. “We got this covered” donosi jednak, że z tajemniczego źródła wie o podziale ostatniego sezonu na dwie części.

co może być przyczyną przedłużenia historii stranger things?

Serial Netflixa zadebiutował na platformie w 2016 roku i od samego początku cieszył się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród młodzieży. Historia zniknięcia pewnego nastolatka oraz nadprzyrodzonych zjawisk, jakie zaczęły pojawiać się w małym miasteczku, tak bardzo wciągnęły widzów, że sezon 3 stał się najchętniej oglądaną produkcją na Netflixie w 2019 roku. W tym momencie producent jest już w trakcie nagrań do kolejnej części, która w opinii wielu mogłaby być ostatnią.

Mogłaby, jednak pojawiają się plotki o planach na jej kontynuację. Być może to sukces 3 sezonu przekonał Netflixa do podzielenia ostatniej części na dwie mniejsze, skupiając się na zamknięciu wielu wątków, by usatysfakcjonować fanów Stranger Things. Oficjalnie nikt jednak nie postanowił potwierdzić takich podejrzeń – być może nastąpi to dopiero po premierze 4 sezonu. Na ten moment nie wiadomo nawet, z ilu odcinków miałaby się składać kolejna część, dlatego nie mamy podstaw do tworzenia hipotez o planach na 5 sezon.

stranger things
Główni bohaterowie Stranger Things – 4 sezon już niebawem

Jeśli doniesienia zagranicznego portalu okazałyby się prawdą, mogłaby być to jedna z najbardziej dochodowych produkcji Netflixa. Podział sezonu zwieńczającego sagę nie jest pierwszym tego typu pomysłem. To, jak bardzo udane i rentowne może być zakończenie, pokazał nam koniec losów Avengersów – zarówno Infinity War, jak i Endgame odniosły wielki sukces. Miejmy więc nadzieję, że producent maksymalnie wykorzysta zainteresowanie fanów i przygotuje satysfakcjonujące zakończenie dla Stranger Things.

Wieści z Rozładowani.pl