Casio Stranger Things, a konkretnie model A120WEST niebawem pojawi się w ofercie producenta! To gratka dla fanów popularnego serialu Netflixa.

Casio Stranger Things pojawił się już na stronie producenta, więc to żadne plotki z Hawkins, a potwierdzone informacje. Jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa doczekał się już wielu gadżetów, na czele z kubkami, koszulkami, kośćmi do gry, kultowymi lampkami z napisem Upside Down, czy zestawami LEGO. Marka pojawiła się już na rękach fanów, dzięki zegarkom firmy Timex, a teraz do tego grona dołączy Casio. Oto co wiemy o nowym produkcie w ich ofercie.

Casio Stranger Things
fot. Casio

Casio Stranger Things to model A120, inspirowany serialem Netflixa

Casio Stranger Things, oparty jest na modelu A120 i zabierze nas w retro podróż, więc nostalgia cały czas jest silna w popkulturze i produktach z nią związanymi. Nie jest to oczywiście zaskoczeniem, bo sam serial mocno nawiązuje do różnych dzieł filmowych z lat 80. i 90. Fabuły nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, a gdyby ktoś żył pod kamieniem lub nie był fanem Stranger Things, to nowy zegarek Casio i tak go nie zainteresuje. To nie ma być wysoko zaawansowany sprzęt, a przede wszystkim ma oferować klientowi świetny design, oparty na motywach z produkcji Netflixa. A ten taki jest – przede wszystkim odbędziemy podróż do mrocznego Upside Down.

Zegarek Casio wygląda, jak żywcem wyciągnięty z flipperów z 1986 roku. Cztery duże, kolorowe, oldschoolowe przyciski mają nam się kojarzyć z wielkimi maszynami do gier. Nie ma co liczyć na eleganckie tablice ze wskazówkami zegarka. Godzina jest podawana w formie numerycznej, czyli takiej, którą dzieciaki najbardziej lubią. Ja w młodym wieku byłem zdecydowanie fanem tej prostoty. Kolejne elementy to już bezpośredni ukłon w stronę estetyki oraz motywów ze Stranger Things. Na tarczy oraz pasku znajdują się charakterystyczne macki. Oczywiście nie zabrakło logo serialu oraz sylwetki demogorgona. Po naciśnięciu przycisku LED zegarek robi fikołka i odwraca do góry nogami napis Stranger Things, a estetyka zmienia się na ciemniejszą. Jest to oczywiście nawiązanie do mrocznego świata Upside Down.

Casio Stranger Things pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Znamy specyfikację

Casio Stranger Things znajduje się już na stronie producenta. Jego premiera przewidziana jest na czerwiec 2023 roku, więc to już właściwie za momencik. Zegarek będzie dostarczany w specjalnym wystylizowanym pudełku, którego nie wstyd postawić na półeczce z innymi gadżetami ze świata serialu Netflixa. Nie znamy jeszcze ceny, ale możemy już zaznajomić się ze specyfikacją urządzenia.

 • Rozmiar obudowy: 40,7 × 33,5 × 9,4 mm
 • Waga: 25 g
 • Materiał obudowy i ramki: Materiał obudowy / ramki: żywica / chromowane
 • Wododporność
 • Zasilacz i żywotność baterii: 3 lata na CR1616
 • Podświetlenie LED w kolorze bursztynowym
 • Pasek: 145 do 215 mm, szkło żywiczne
 • Regularne mierzenie czasu: Godzina, minuta, sekunda, pm, miesiąc, data, dzień
 • Stoper
 • Kalendarz
 • Budzik

Żegnamy YouTube Stories. Po usłudze zapłacze wszystkich czterech użytkowników