Shawn Levy, producent Stranger Things jest zainteresowany, aby Ryan Reynolds pojawił się jako cameo w piątym, finałowym sezonie Stranger Things! Obaj panowie ostatnio razem współpracowali przy ciepło przyjętym Free Guy oraz Projekt Adam i wygląda na to że reżyser tych produkcji bardzo sobie ceni współpracę z charyzmatycznym aktorem.

Faktem jest, że spotkają się ponownie na planie Deadpoola 3, którego data premiery jest póki co owiana tajemnicą. Czy dojdzie do spotkania obu panów na planie jednego z sztandarowych seriali Netflixa?

Ryan Reynolds w 5. sezonie Stranger Things?

W wywiadzie do THR Shawn Levy mówił, że kolejne spotkanie z Reynoldsem byłoby czymś niesamowitym. Jego kariera przez ostatnie lata była zdefiniowana poprzez współpracę z aktorem oraz Stranger Things i interesujące by było połączyć te dwa światy. Na koniec dopowiedział:

R E K L A M A

“Ryan – szykuj się na 5. sezon Stranger Things!”

Stranger Things pomogło Davidowi Harbourowi ugruntować swoją pozycję – wcielił się chodziażby w rolę tytułowego bohatera widowiska Hellboy czy zagrał istotną postać w Czarnej Wdowie. Serial miał na swoim pokładzie takie znane nazwiska jak Winona Ryder czy Sean Astin. W emitowanym właśnie 4. sezonie możemy zobaczyć Roberta Englunda, czyli odtwórcę legendarnego Freedy’ego Krugera z Koszmaru z ulicy wiązów. Czy Ryan Reynolds pojawi się w piątej, finałowej odsłonie serialu na razie nie wiadomo – aktor jeszcze nie wypowiedział się w tej sprawie, jednak są na to spore szanse, bo bardzo sobie ceni współpracę z Shawnem Levym.

Osobiście mam nadzieję, że dojdzie to do skutku, bo uwielbiam Ryana Reynoldsa. To niezwykle charyzmatyczny aktor, który zawsze niesie ze sobą ogromny bagaż rozrywki. Jeśli chodzi o inne cameo to mile wspominam jego udział w filmie: Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw, tak więc trzymam kciuki, żeby chociaż pojawił się na chwilę w hicie stacji Netflix.

27 maja nastąpiła premiera pierwszej części czwartego, wielce wyczekiwanego sezonu. Część druga zadebiutuje 1 lipca 2022 roku. Stranger Things emitowany jest od 2016 roku na platformie Netflix. W obsadzie znajdują się m.in.: Winona Ryder (Joyce Byers), David Harbour (Jim Hooper), Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Millie Bobby Brown (Eleven), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Charlie Heaton (Jonathan Byers) czy Joe Keery (Steve Harrington).