Wczoraj sieć Play zaprezentowała swoje wyniki finansowe. Dziś prezentuje nową ofertę telewizyjną i super szybki światłowód. To sporo zmian, nowy sprzęt oraz wiele korzyści.

Wczoraj miało miejsce podsumowanie wyników finansowych fioletowego operatora. Pierwszy kwartał przyniósł rekordowe przychody. Pierwszy kwartał to też otwarcie największej sieci stacjonarnej o otwartym modelu dostępu. Teraz, pod koniec tego drugiego, Play prezentuje nową ofertę telewizyjną i światłowodu. Redakcja dailyweb, była na konferencji, żeby sprawdzić nowości!

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Nowa telewizja i nowy światłowód!

Największą atrakcją na pewno jest nowa oferta usług dla domu z Telewizją Nowej Generacji i superszybkim światłowodem oraz abonamenty 5G z dużymi paczkami danych i promocją dla przenoszących numer. Play proponuję tę ofertę dla wszystkim osobom, które cenią sobie wolność wyboru oraz atrakcyjne rabaty. Gdy połączymy oferty telewizji, światłowodu oraz abonamentu telefonicznego, możemy zyskać rabaty na kwotę nawet 50 zł. Zacznijmy więc jeszcze raz od początku.

Telewizja Nowej Generacji zapewniająca wybór

To całkiem nowa oferta, która dostępna jest do wyboru w dwóch wariantach: Telewizję Nowej Generacji, łączącą pakiety kanałów z serwisami streamingowymi oraz Telewizję Max z szerokim portfolio kanałów. Co ciekawe oba warianty dostępne są w tej samej cenie wynoszącej 45 zł (z rabatem dla klientów sieci Play).

Play

Pewnie zastanawiacie się nad różnicami i nad tym, który wariant jest dla Was korzystniejszy. Już tłumaczę.

Telewizja Nowej Generacji to oferta, która łączy ofertę kanałów telewizyjnych z usługami serwisów streamingowych. W ten sposób klienci otrzymują 75 popularnych kanałów, dostęp do Viaplay w cenie abonamentu oraz pulę punktów, które mogą dowolnie wymieniać na serwisy streamingowe, pakiety premium oraz pakiety dodatkowych kanałów. Dzięki wymianie punktów można każdego miesiąca tworzyć ofertę od nowa, dzięki temu można korzystać o oferty różnych nadawców i serwisów.

Przez pierwsze pół roku klienci dostaną dodatkową pulę 100 punktów, aby można było przetestować każdy z serwisów i kanałów. Punkty można wykorzystać na dostęp do: Netflix, HBO Max, Polsat Sport Premium, CANAL+ online, ELEVEN SPORTS, Cinemax lub pakiety kanałów tematycznych: Kids, Sport, Filmy i seriale, Info, Dokumenty, Lifestyle, Polsat.

Druga wariant oferuje 157 kanałów z pakietu MAX, dostęp do Viaplay oraz 2 miesiące subskrypcji Netflix bez opłat. W ramach tego pakietu można też dodatkowo dokupić każdy z pakietów i serwisów premium.

Partnerem technologicznym Play jest w tym wypadku Redge Technologies sp. z o.o., która należy do Grupy Play.

Superszybki światłowód – aż do 5 Gb/s

Nowa oferta Superszybkiego światłowodu dla wszystkich wariantów zapewnia 20 zł zniżki na abonament dla klientów Play, telewizję na start do 35 kanałów, router Play BOX NET, instalację za 1 zł (przy kupnie przez internet). Okres zobowiązania wynosi 12 miesięcy.

Dostępne warianty wynoszą: 300 Mb/s, 600 Mb/s, 1 Gb/s oraz 5 Gb/s. Ceny wynoszą odpowiednio 35 zł, 45 zł, 65 zł oraz 105 zł miesięcznie. Na start dzięki specjalnej promocji każdy z wariantów, nawet 5 Gb/s, można mieć przez pierwsze pół roku już za 35 zł miesięcznie.

Nowy dekoder i router

Nowy router i dekoder tworzą spójny i estetyczny duet i zaprojektowano je tak, by pasowały do każdego salonu i pomieszczenia w spód urządzeń wbudowano LEDy, które nadają im dodatkowego sznytu. Mam tu jednak wrażenie, że Play w opisie jest bardzo skromny. Według mnie to naprawdę ładny sprzęt, który nie tylko ładnie wygląda, ale staje się również ozdobą pomieszczenia. Zresztą zobaczcie sami, jak dobrze to wygląda.

Play
Nowy router i dekoder wyglądają świetnie!

Nowy router wspiera Wi-Fi 6, MIMO 4 × 4, ma zoptymalizowane anteny, oferuje dodatkowe funkcje i bezpieczeństwo.

Play
Nowy Play BOX

Całkiem nowy jest dekoder telewizji. Działa w oparciu o Android TV, wspiera rozdzielczość 4K i dźwięk Dolby Vision, ma więcej pamięci RAM i nowy łatwiejszy w sterowaniu pilot. Daje wolność wyboru korzystania z niego w domu i poza domem.

Play
Nowy PLAY BOX NET

2 abonamenty 5G z dużymi paczkami danych w cenie 1

Play oferuje abonamenty, które oprócz nielimitowanych rozmów i wiadomości oferują również bardzo duże paczki danych, w tym wypadku to nawet 300 GB z pełną prędkością transferu.

Teraz każdy, kto posiada wybrane usługi dla domu w Play lub UPC może przenieść swoje numery do Play i zyskać 2 abonamenty 5G w cenie 1 – już od 65 zł miesięcznie po rabatach. W ramach oferty promowane są Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G oraz Samsung Galaxy A34 5G, które można zakupić w wyjątkowej cenie oraz w formie rat 0%.

Łącz usługi i płać mniej – nawet 50 zł oszczędności miesięcznie

To coś, o czym wspominałem na samym początku. Decydując się na ofertę telewizji, internetu światłowodowego oraz abonament telefoniczny, można zyskać zniżki nawet do 50 zł miesięcznie. Usługi można dodawać i łączyć w zależności od potrzeb, a im więcej wybierzemy, tym większy jest rabat.

Więcej informacji o nowej ofercie dostępnych jest już teraz na stronie Play.