Więcej gigabajtów, aż dwanaście miesięcy korzystania z serwisu Disney+ oraz piekielnie szybki internet 5G Plusa z prędkością do 1 Gb/s dostępny dla wszystkich. Tak właśnie przedstawia się oferta od Plusa. Jak połączyć abonamenty z korzyścią dla rodziny? Odpowiadamy.

Plus stale się rozwija i zdecydowanie kroczy w dobrym kierunku. Operator oferuje najszybszy internet 5G w Polsce. Dzięki 5G Ultra, który został uruchomiony u wszystkich abonentów, możliwe jest pobieranie danych z maksymalną prędkością technologiczną do 1 Gb/s (przy założeniu, że mamy odpowiednie urządzenie i przebywamy w zasięgu 5G Ultra). To jednak nic. Według rankingów przeprowadzonych przez speedtest.pl oraz rfbenchmark.pl zieloni trzymają pozycję lidera dostawców internetu w ramach sieci komórkowej piątej generacji w Polsce.

//dzisiaj na dailyweb

Klienci mogą wybierać oferty indywidualne z pakietem danych o wielkości od 6 GB do nawet 250 GB na miesiąc. Na nowościach skorzystają także rodziny, gdyż dobór abonamentu przedstawia się wyjątkowo korzystnie, bo kolejne abonamenty można mieć już od 29 zł/mies. W skali roku daje to konkretną oszczędność, ale to nie wszystko. Jako bonus przy wyborze konkretnego planu otrzymujemy w prezencie roczny dostęp do serwisu streamingowego z filmami i serialami – Disney+. Podliczając wszystkie zalety nowości Plusa, nierozsądne byłoby przejście obok nich obojętnie. Aby nie być gołosłownym, pokaże to na konkretnych przykładach.

Plus abonament 2

5G Ultra, czyli 1 Gb/s dla wszystkich w Plusie – dobieramy urządzenia

Czym jest tak właściwie 5G Ultra w Plusie? To nic innego, jak nowość w ofercie operatora, która oznacza jeszcze szybszy internet w sieci komórkowej piątej generacji. Dzięki pracy 356 stacji bazowych w 98 miejscowościach klienci otrzymają możliwość korzystania z 5G ze światłowodową prędkością. To efekt połączenia trzech pasm – dwóch w technologii 5G (2600 MHz i 2100 MHz) oraz dodatkowej warstwy 4G (1800 MHz). Z dokładną listą miejscowości objętych zasięgiem możecie zapoznać się na stronie Plusa.

5gultrawplusie e1688364500770

Najważniejsze w całej sprawie jest jednak to, że 5G Ultra zostało udostępnione wszystkim klientom Plusa i Plusha za darmo. Należy jedynie korzystać z ofert Plus Abonament, Plus dla Firm, Plus Mix, Plus na kartę, Plus Internet, Plush ABO lub Plush na kartę. Konieczne będzie oczywiście przebywanie w zasięgu 5G Ultra oraz posiadanie kompatybilnego urządzenia. Skoro jesteśmy przy sprzęcie, rzućmy okiem na modele, które obsługują sieć komórkową piątej generacji i są w stanie pracować z 5G Ultra.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Jeśli szukamy idealnego stosunku ceny do jakości, warto celować w motorolę edge 40 pro, którą mieliśmy okazję przetestować. Sprzęt potrafi do siebie przekonać szybkim ładowaniem, bogatym zestawem sprzedażowym oraz solidnym setupem fotograficznym. Nie bez znaczenia jest też bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora. Prawdziwie, flagowe doświadczenie, które wiążę się potężną dawką innowacji zapewni nam składany smartfon Samsung Galaxy Z Fold4 5G. Olbrzymia przestrzeń robocza i możliwość złożenia konstrukcji oznaczają prawdziwą mobilność. Nie możemy jednak zapominać o przenośnych routerach 5G. Bywa, że są one niezbędne. Ciekawie prezentuje się zestaw Zowee Router 5G CPE 5, który – co oczywiste – obsługuje 5G Ultra w Plusie. Urządzenie o schludnym wyglądzie oferuje VPN, sieć dla gości, WiFi 6, a także dostęp do dwóch fizycznych portów LAN.

Pełne spektrum urządzeń znajdziecie na stronie Plusa.

Disney+ w prezencie na cały rok dla abonentów Plusa

Czym jest Disney+? To potężna usługa streamingowa oferująca dostęp do filmów i seriali z dowolnego urządzenia. Klienci Plusa mogą eksplorować zawartość serwisu w prezencie przez 12 miesięcy. Niezależnie od tego, czy mówimy o telewizorze, komputerze, tablecie czy smartfonie – dostęp do Disney+ na rok to zapewnienie rozrywki całej rodzinie. W ofercie znajdziemy zarówno dokumenty, filmy dla rodziny, jak i całe uniwersa, takie jak Gwiezdne Wojny, Marvel czy DC. Materiały dostępne w ramach Disney+ całkiem trafnie podsumował nasz Marcin Gontarski odpowiadający za dział rozrywki, który wybrał TOP-5 seriali. Wśród nich znalazły się Zbrodnie po sąsiedzku z Seleną Gomez i Martinem Shortem, Lekomanię produkcji HULU oraz Ojca Chrzestnego Harlemu. Jeśli zaś chodzi o kultowe (nie tylko), choć nieco starsze produkcje, obok których nie można przejść obojętnie, warto pamiętać o następujących tytułach:

Plus abonament 0 scaled

 • Lost – zagubieni
 • Skazany na śmierć
 • Z Archiwum X
 • Homeland

Plus Abonament: plany indywidualne, rodzinne oraz firmowe

Oferta Plus abonament dla klientów indywidualnych to aż cztery opcje: S, M,L oraz XL, które kosztują odpowiednio 39 zł, 59 zł, 79 zł (69 zł w promocji) oraz 99 zł miesięcznie. W ramach ofert otrzymamy od 6 GB pakietu danych do nawet 250 GB. Rzecz jasna, poza wspomnianą obniżką, Plus zapewnia bonus, o którym już wcześniej pisaliśmy. Tak, chodzi o 12 miesięcy dostępu do Disney+ w prezencie.
Plus myśli także o rodzinach. W przypadku tego typu abonamentu mówimy o opłatach miesięcznych w wysokości 29 zł, 49 zł (39 zł w promocji) oraz 69 zł. Co otrzymamy w zamian? 50 GB, 120 GB lub 250 GB transferu w ramach sieci komórkowej. Trzeba tu także wspomnieć o usłudze „Samo się przenosi”, która usprawnia proces zmiany operatora. Migracja wszystkich członków rodziny do Plusa jest wtedy szybka, wygodna i bezproblemowa.

Plus myśli także o rodzinach. W przypadku tego typu abonamentu mówimy o opłatach miesięcznych w wysokości 29 zł, 49 zł (39 zł w promocji) oraz 69 zł. Co otrzymamy w zamian? 50 GB, 120 GB lub 250 GB transferu w ramach sieci komórkowej. Trzeba tu także wspomnieć o usłudze „Samo się przenosi”, która usprawnia proces zmiany operatora. Migracja wszystkich członków rodziny do Plusa jest wtedy szybka, wygodna i bezproblemowa.

 • XS – 49 zł + VAT – 30 GB,
 • S – 59 zł + VAT – 70 GB,
 • M – 69 zł + VAT – 120 GB,
 • L – 79 zł + VAT – 150 GB
 • XL – 99 zł + VAT – 300 GB
 • XXL – 119 zł + VAT – 600 GB

Plus abonament 3

Internet 5G i światłowód

Aktualnie w ofercie Plusa znajdziemy także ofertę internetu 5G/LTE z wyższymi paczkami danych. Poniżej znajdziecie dokładne warianty wraz z cenami oraz pakietami intenetu:

 • XS – 50 GB/mies. za 39 zł/mies.,
 • S – 100 GB/mies. za 49 zł/mies.,
 • M – 150 GB/mies. za 59 zł/mies.,
 • L – 200 GB/mies. za 69 zł/mies.,
 • XL – 500 GB/mies. za 79 zł/mies.,
 • 2XL – 700 GB/mies. za 99 zł/mies.,
 • 3XL – 1000 GB/mies. za 129 zł/mies.

Oczywiście do ceny trzeba także doliczyć koszt routera, który można rozbić na raty. Jeśli zdecydujemy się na zakup nowej usługi internetu z routerem i równocześnie dokupimy lub przedłużymy opcję na usługę telewizji w wybranym abonamencie, możemy skorzystać z promocji i dostać 200 GB za 19 zł/mies., 300 GB za 29 zł/mies., 400 GB za 39 zł/mies., 1000 GB za 49 zł/mies., 1400 GB za 69 zł/mies. lub 2000 GB za 99 zł/mies.

Zmian doczekał się również plan na internet światłowodowy. Jeśli przedłużymy ofertę TV w abonamencie od 30 zł/mies. lub głosową od 59 zł/mies. możemy zyskać 12 miesięcy znacznie tańszych opłat. Zamiast 49 zł/mies. za szybkość 300 Mb/s zapłacimy jedynie 19 zł. Za prędkość do 1 Gb/s zamiast 69 zł/mies. zapłacimy jedynie 39 zł/mies.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie Plusa.