Grogu nadciąga na Disney + z własnym filmem? Wszystko na to wskazuje!

Grogu, czyli Baby Yoda z serialu Mandalorianin prawdopodobnie doczeka się własnej, solowej produkcji na Disney +! Najwidoczniej zielony ziomek pozazdrościł Groodowi ze Strażników Galaktyki, który zadebiutował w mini-serialu Jestem Groot. Jednak jeśli chodzi o bohatera z uniwersum Gwiezdnych Wojen sytuacja jest nieco inna, bo to nieco tajemniczy projekt platformy streamingowej, którego rzekoma premiera będzie jeszcze w listopadzie i to tak totalnie niedługo.

Grogu

Grogu z własną, solowa produkcją?

Ciekawa informacja pojawiła się na włoskim profilu Disney+, która ujawniła, że Grogu już 12 listopada pojawi się w swoim solowym filmie krótkometrażowym zatytułowanym Star Wars Zen – Grogu and Dust Bunnies. Przede wszystkim warto sobie zadać pytanie i na nie odpowiedzieć, na ile procent jest to prawda? Otóż  – odpowiem, że nie mam dailywebowego pojęcia. Przede wszystkim  – jeśli faktycznie jest to informacja, która będzie miała rację bytu, to w jakiej formie powróci Baby Yoda?

R E K L A M A

Grogu

Może faktycznie Grogu pojawi się w swoim solowym, małym projekcie, a może to tylko zwyczajna ciekawostka dla fanów i dostaniemy jakiś fajny bajer dla fandomu Star Wars? Kto wie może to nowa profilówka, a może jest to związane z serialem Andor? To już taka grubsza teoria, bo 10. odcinek debiutuje 9 listopada, a 11  – 16 listopada, a skoro Star Wars Zen – Grogu and Dust Bunnies ma mieć premierę 12 listopada, to tak generalnie  – nie zgadza się nic, tym bardziej, że linie czasowe by zaginały wszystko i wychodziły poza galaktykę.

Andor dzieje się gdzieś w okolicach budowy Gwiazdy Śmierci, czyli przed Nową Nadzieją, z kolei Mandalorianin między Powrotem Jedi a Przebudzeniem nocy. Chociaż do końca nie wiadomo, kiedy Grogu się urodził, więc scenarzyści mogliby nagiąć wiele faktów, aby zadowolić fanów.

Grogu

Być jak Baby Groot  – czy Grogu też chce mieć swój solowy projekt?

To jest taka moja gruba teoria i raczej w Andorze Grogu nie zobaczymy, tym bardziej, że twórcy tego serialu serwuje zupełnie inne Gwiezdne Wojny  – poważne, bez zbędnego wplatania nawiązań do Skywalkerów czy Rycerzy Jedi. Jest oczywiście cień szansy, ale jednak myślę, że faktycznie 12 listopada może nas czekać niespodzianka.

Jestem za, bo Grogu jest super postacią i zobaczyłbym krótką historię z nim związaną. Disney+ zaserwował nam już podobny projekt, tylko serialowy, czyli Jestem Groot, więc koncepcja podobnego spin-offu jest całkiem prawdopodobna.

Nic nie wiadomo, post na temat produkcji o Grogu na profilu już nie ma, ale pamiętajmy, że parę dni temu na HBO MAX była dosyć podobna sytuacja, gdzie pojawiła się informacja, że The Last of Us zadebiutuje 15 stycznia 2023 roku. Finalnie  – produkcja zadebiutuje dzień później, wiec idąc tym tropem możliwe jest, że news o  solowy, filmie o Grogu może faktycznie mieć premierę już zaraz! Jestem zaintrygowany, bo to może być fajny, luzacki filmik. Jak tylko będzie potwierdzenie na pewno pojawi się w moim Oglądajniku.

Będzie 4. sezon The Mandalorian, znamy też datę premiery kolejnego serialu z uniwersum Star Wars