The Last of Us zadebiutuje na HBO MAX w styczniu 2023 roku? Naughty Dog na swoim twitterze udostępniło interesującą informację.

The Last of Us to serial HBO MAX, na który czeka cała masa fanów gry, na podstawie której powstaje produkcja. Początkowo obraz miał zadebiutować jeszcze w tym roku, ale termin został przesunięty na 2023 roku. Na razie nie wiedzieliśmy, kiedy możemy dokładnie spodziewać się daty premiery pierwszego odcinka, ale zdaje się, że omyłkowo na platformie streamingowej pojawiło się konkretne info na ten temat. Internet szybko to wyłapał, a sam Naughty Dog pochwalił się tym faktem na swoim twitterze.

R E K L A M A

The Last of Us zadebiutuje 15 stycznia 2023 roku na HBO MAX? Na to wygląda

Czy faktycznie The Last of Us zadebiutuje 15 stycznia 2023 roku? Wszystko na to wskazuje! Data premiery nie jest podejrzana – jest to niedziela, czyli dzień tygodnia, w którym HBO MAX najczęściej udostępnia nowe odcinki swoich dużych produkcji. Zawsze o 3 w nocy polskiego czasu można było obejrzeć, chociażby nowe epizody Gry o Tron lub Rodu Smoka.

Nie wiem, co mógłby tu więcej na ten temat napisać poza tym, że mam nadzieję, iż jest to prawdziwa data. Dawno nie czekałem na żaden serial tak jak na The Last Of Us. Powtórzę to, co kiedyś pisałem (dlaczego uważam, że ten projekt może być udanym dziełem).  Po pierwsze – twórca pierwowzoru – Neil Druckmann zasiada na stołku producenckim i napisał skrypt scenariusza. Po drugie – jednym z reżyserów jest  Craig Mazin, czyli człowiek, który dał nam bardzo dobrze zrealizowany serial Czarnobyl. Pomaga mu w tym utalentowana i nagrodzona Oscarem za film międzynarodowy Jasmila Zbanic, autorka Aidy. Z kolei Pedro Pascal  wydaje się idealnym Joelem, a Bella Ramsey jako Ellie też powinna dać radę. Czy te informacje okażą się prawdziwe, gdy HBO MAX oficjalnie potwierdzi te doniesienia. Ja trzymam rękę na pulsie oraz kciuki i nie mogę się doczekać.

The Last of Us
fot. NaughtyNDC

The Last of Us – o czym będzie opowiadać serial?

The Last of Us  to produkcja  oparta na głośnej grze video od studia Naughty dog, w której musieliśmy walczyć o przetrwanie podczas wybuchu epidemii. Ludzie stracili nad sobą kontrolę przez grzyba kordycepsa, który zmienił ich w bezmyślne istoty. Joel, główny bohater opowieści podejmuje się trudnego zadania transportu do placówki badawczej nastoletniej Ellie – jedynej osoby, odpornej na działanie śmiertelnego wirusa.

The Last of Us – pierwszy teaser serialu HBO MAX