W Epic Games Store pojawiły się  nowe darmowe produkcje. W tym tygodniu są to Fallout 3: Edycja Gry Roku oraz Evoland: Legendary Edition.

Epic Games Store przyzwyczaił nas już do rozdawanych co tydzień darmowych gier. Czasami są to mniejsze produkcje, a czasem zdarzają się prawdziwe hity. Jedną z dzisiejszych propozycji, choć od jej premiery minęło już sporo czasu, hitem zdecydowanie można nazwać. Mowa o kultowym wręcz Falloucie 3, który jest już dostępny do odebrania za darmo w Edycji Gry Roku wraz z Evoland: Legendary Edition.

Fallout 3
Fallout 3 (fot. Steam)

Fallout 3: Edycja Gry Roku za darmo w Epic Games Store

Poznaj najbardziej docenioną grę roku 2008 jak nigdy wcześniej. Stwórz wybraną postać i zanurz się w postapokaliptycznym świecie, gdzie każda minuta jest walką o przetrwanie.

Fallout 3 jest tytułem o tyle ważnym dla serii, że jest to jej pierwsza główna odsłona zrealizowana w pełnym 3D. Po stworzeniu własnej postaci możemy od razu wskoczyć do otwartego, postapokaliptycznego świata oglądając go z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Podczas rozgrywki podejmujemy decyzje istotne dla fabuły, ale także dla rozwoju poszczególnych lokacji. Swoją postać możemy rozwijać na podstawie dobrze znanego systemu SPECIAL, w którym możemy przypisać zdobyte punkty umiejętności wedle własnych upodobań. Swobodę w kształtowaniu postaci dają też wybory – niektóre zmuszą nas do podjęcia trudnych decyzji moralnych.

R E K L A M A

Fallout 3 w Edycji Gry Roku zawiera wszystkie dodatki wydane kiedykolwiek dla tej gry. Są to:

  • Operacja Anchorage (Operation: Anchorage) – przejdź do symulacji wojskowej i walcz o wyzwolenie Anchorage na Alasce z rąk najeźdźców z komunistycznych Chin.
  • Dzióra (The Pitt) – ruszaj do postapokaliptycznych ruin Pittsburgha i wmieszaj się w konflikt pomiędzy niewolnikami i ich panami – bandytami.
  • Broken Steel – zwiększ swój limit poziomu do 30 i walcz przeciwko niedobitkom Enklawy u boku Liberty Prime.
  • Point Lookout – ruszaj na tajemniczą i otwartą przygodę na ogromnym bagnie wzdłuż wybrzeża Marylandu.
  • Statek Kosmiczny Zeta (Mothership Zeta) – pokonaj wrogo nastawionych kosmicznych porywaczy i walcz na statku-matce obcych orbitującym wiele kilometrów nad Stołecznymi Pustkowiami.

Zarówno Fallout 3, jak i Evoland: Legendary Edition będą dostępne do odebrania przez tydzień. W kolejny czwartek zostaną one zastąpione przez następne darmowe produkcje.

Konsola Razer Edge oficjalnie zaprezentowana. Premiera już niebawem