Czwartek już za nami, więc pora dodać do swojej biblioteki nowe gry. Tym razem w Epic Games Store coś dla fanów serii Devil May Cry oraz miłośników modelowania. Powiem szczerze, że na jedną z tych gier zacierałem ręce od kilku dni.

Dobrodzieje z Epic Games Store nie przestają rozdawać darmowych gier, aby przyciągnąć nowych konsumentów do swojego sklepu – warto rzucić okiem na dokładne dane, którym przypatrzył się Daniel. Chociaż trzeba powiedzieć, że coraz częściej graczom zdarza się potrząsać głowami z powodu nowych, darmowych ofert firmy. Chociaż tym razem do nich dołączyć nie mogę, ponieważ z czystym sumieniem mogę napisać, że te pozycje przypadły mi do gustu!

//dzisiaj na dailyweb

Zanim jednak przejdę do obecnych gier, powiem kilka słów na temat kolejnej produkcji, która pojawi się w ofercie już w przyszły czwartek. Na jej widok najbardziej ucieszą się miłośnicy ekstremalnych podbojów kulinarnych, ponieważ Godlike Burger pozwala założyć fartuch kucharza pracującego w galaktycznej restauracji, który rzekomo pichci najlepsze burgery we wszechświecie.epic games store

Jeśli klientela nie będzie zadowolona z posiłku, można ją załatwić z użyciem ukrytych pułapek, śmiercionośnych sosów albo niezawodnego tasaka. Oczywiście, nie można dać się złapać na gorącym uczynku. Chociaż akurat ta kwestia wydaje się najmniejszym zmartwieniem. Moją głowę zaprząta coś zupełnie innego. Jak dużo wydamy hajsu na międzygwiezdne paliwo w drodze do pracy?   

Soulstice za darmo w Epic Games Store. Konkurent serii Devil May Cry? 

Od wielu miesięcy miałem chrapkę na widowiskową grę przygotowaną przez Reply Game Studios. Soulstice pozwala założyć buty sióstr, Briar i Lute, które odrodziły się pod postacią Chimery. Transformacja okazała się całkiem przydatna, ponieważ dziewczyny otrzymały nowe zdolności. Z pewnością przydadzą się one w realizacji głównego zadania – odbicia zrujnowanego przez Zjawy miasta.  

A kim, do cholery, są Zjawy? Już tłumaczę. Są to potężne i dzikie kreatury, które przybywają zza Zasłony, zagrażając tym samym całej ludzkości. Na domiar złego bestie potrafią opanować umysł, a nierzadko nawet ciała swoich ofiar. Efekt? Niepowstrzymane monstra polujące na zwykłych śmiertelników.  

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Ratowanie światła najwyraźniej nie przypadło wszystkim recenzentom do gustu, ponieważ na stronie metacritic gra może pochwalić się średnią ocen wynoszącą 68 oczek. Kość niezgody jest najwyraźniej całkiem sporych rozmiarów, ponieważ rozstrzał ocen jest całkiem spory. Najniższa nota zatrzymała się na zaledwie 40 punktach, natomiast najwyższa na 85 (wersja na komputery). Przypominam, premiera gry odbyła się 20 września 2022 roku. 

Model Builder za darmo w Epic Games Store. Coś dla fanów modelowania! 

Zawsze marzyliście o własnym garażu, w którym moglibyście stworzyć modelowe dzieła sztuki? Model Builder jest w takim wypadku idealną propozycją. Symulator pozwala stworzyć ulubione modele, wśród których znajdziemy statki, czołgi, statki, figurki i wiele więcej. Na domiar dobrego możemy sprzedać stworzone kreacje, aby dorobić się pieniędzy na lepsze narzędzia.  

Gra doczekała się nawet trzech recenzji w serwisie metacritic. Na ich bazie powstałaby średnia ocen oscylująca w granicach 70 punktów, ale strona nie chce tego robić ze względu na niewystarczającą liczbę tekstów. Warto tutaj zaznaczyć, że produkcja również jest stosunkowo świeża, ponieważ zadebiutowała 8 lutego 2022 roku. 

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Przypominam, że czas na dodanie gier do biblioteki przepadnie w przyszły czwartek o godzinie 17:00. Zachęcam do zrobienia tego od razu, bo w natłoku spraw łatwo o tym zapomnieć. A gierki całkiem, całkiem jak na ostatnie możliwości sklepu.