Dawno tutaj nie zaglądaliśmy, a w serwisie sporo nowych pozycji.

Serwis Rakuten TV to jeden z najlepszych moim zdaniem serwisów typowo VOD. Nie działa on jak Netflix czy HBO GO, a płacimy tylko za te pozycje, które chcemy obejrzeć. I to jest plus, bo pojawiają się tutaj premiery, których próżno szukać gdzie indziej.

W ostatnich dniach pojawiły się produkcje, które na pewno zaliczają się do tych, które warto obejrzeć. Za oknem pogoda nie rozpieszcza, dlatego już teraz przeglądam to, co zobaczę w weekend, albo jeszcze w tygodniu.

R E K L A M A

Nowości Rakuten TV

Oczywiście w Rakuten TV Polska znajdziemy również darmowe pozycje, a premiery są w naprawdę przystępnych cenach. Odpalajcie zatem apkę Rakutena na swoim TV i oglądajcie najnowsze produkcje.

Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko

Jedna noc to za mało. Członkowie podziemnego ruchu, którym nie wystarcza już coroczna noc anarchii i morderstw, postanawiają opanować Amerykę, prowadząc niekończącą się kampanię chaosu i masakry. Nikt nie jest bezpieczny. Jeszcze o świcie zamaskowany gang zabójców atakuje zamożną teksańską rodzinę farmerów oraz ich pracowników. Zdemaskowane za dnia dwie rodziny zostają zmuszone do zjednoczenia swych sił i podjęcia wspólnej walki, gdy kraj pogrąża się w chaosie, a Stany Zjednoczone, jakie znają, zaczynają się rozpadać.

Respect – Królowa Soul

„Respect” to niezwykle prawdziwa historia kariery legendarnej gwiazdy muzyki Arethy Franklin poszukującej własnego głosu pośród burzliwego krajobrazu społecznego-politycznego Ameryki lat 60. Na czele gwiazdorskiej obsady stoi – wybrana przez samą Franklin – zdobywczyni Oscara® Jennifer Hudson (2007, najlepsza aktorka drugoplanowa w „Dreamgirls”), obok niej znaleźli się również zdobywca Oscara® Forest Whitaker (2007, najlepszy aktor w filmie „Ostatni król Szkocji”), Mary J. Blige, Marlon Wayans i czterokrotnie nominowany do nagrody Emmy® Tituss Burgess.

Joe Bell

Oparta na faktach historia ojca z robotniczego miasteczka, który wyrusza w samotny spacer przez kraj w ramach protestu przeciwko znęcaniu się w szkole nad jego homoseksualnym synem.

Wyprawa do dżungli

„Wyprawa do dżungli” Disneya to pełna przygód wyprawa w głąb Amazonii w towarzystwie dowcipnego kapitana Franka Wolffa oraz nieustraszonej badaczki doktor Lily Houghton. Lily, korzystając z pozostawiających wiele do życzenia usług Franka w roli przewodnika, pragnie odkryć starożytne drzewo posiadające właściwości uzdrawiające.

Wcielenie

Nowy thriller „Wcielenie” to udany powrót Jamesa Wana do reżyserskich korzeni. Bohaterkę filmu nękają wizje bestialskich morderstw, które wkrótce, ku przerażeniu kobiety, okazują sią być rzeczywistością.

Siostry

Siostry Zorah, Nohra i Djamila od trzydziestu lat żyją z nadzieją na odnalezienie brata Rhedy, którego za młodu porwał i ukrył w Algierii ich własny ojciec. Relacja między rodzeństwem zmienia się diametralnie, gdy najstarsza z sióstr, Zorah, postanawia napisać sztukę teatralną o traumatycznych wydarzeniach z dzieciństwa. Wkrótce potem kobiety dowiadują się, że ich ojciec umiera. Mając świadomość, że prawdopodobnie jest to ostatnia szansa na jakikolwiek kontakt, wyruszają w podróż do Algierii z nadzieją na zdobycie informacji o zaginionym bracie.

Małżeństwo na skróty

Teddy budzi się po swoim weselu i odkrywa, że co kilka minut przeskakuje do kolejnego roku swojego życia.

Pytania o seks

Historia najsłynniejszej amerykańskiej seksuolożki – niesamowitej kobiety, dla której nie było i nie ma tematów tabu. Dr Ruth Westheimer – niepozorna, ocalała z Holokaustu lekarka, która stanęła na czele rewolucji seksualnej. O tej kobiecie można opowiadać godzinami, a najlepiej jest jej posłuchać. Sławę zyskała również jako prowadząca talk-show oraz autorka ponad 40 książek o seksie i seksualności. Jej pasujące życie inspiruje, a rozmowy z nią są nieocenioną lekcją. Z okazji zbilżających się 90-tych urodzin, bohaterka zabiera nas w podróż do swoich wstrząsających i pasjonujących wspomnień z przeszłości.

Psi Patrol Film

Psi Patrol wkracza do akcji… i po raz pierwszy na dużym ekranie! Kiedy ich rywal – Humdinger – zostaje burmistrzem Adventure City i zaczyna siać zamęt, Ryder i jego bohaterskie szczeniaki wrzucają na wysoki bieg, by zmierzyć się z najbardziej wymagającą misją w swojej karierze. W między czasie drużyna poznaje nowego sojusznika – bystrego jamnika Liberty – i razem walczą o ocalenie mieszkańców miasta! Czy Psiemu Patrolowi uda się uratować miasto, zanim będzie za późno? W końcu żadne miasto nie jest za duże, ani żaden szczeniak nie jest za mały!

Escape Room: Najlepsi z najlepszych

Sześć osób nieświadomie zostaje zamknięte escape roomie, gdzie łączą siły z dwiema osobami, którym udało się wyjść wcześniej.

opisy filmów: Rakuten TV Polska