Wszyscy żyją Black Friday. Święto wyprzedaży startuje już jutro, ale to nie oznacza, że tylko pod tym szyldem można znaleźć znakomite promocje. Oczywiście po raz kolejny apelujemy o ostrożność podczas Black Friday, bo można się ostro zdziwić podczas zakupów, albo tuż po. Wróćmy jednak do Steam, gdzie znalazły się znakomite jesienne oferty na wyprzedaży.

Jeśli należycie do #PCTeam, a konsole są dla Was zbędnym bajerem, to na pewno śledzicie blaszane promocje w sklepach. Steam jest jedną z największych platform sprzedażowych cyfrowe wersje gier, a ich sezonowe wyprzedaże zawsze wzbudzają olbrzymie zainteresowanie graczy na całym świecie.

Jesienna wyprzedaż na Steam

Wśród gier w promocyjnych cenach znajdziemy przekrój wszelakich gatunków. Jeśli jesteście miłośnikami strzelanek – proszę bardzo. Interesują Was wyścigówki, albo przygodówki – Steam spieszy z pomocą. Poniżej wymieniłem tylko kilka pozycji, reszta oczywiście na oficjalnej stronie wyprzedaży Steam.

Marvel’s Guardians of the Galaxy – 161,85 zł

Tak się składa, że kupiłem „Marvel’s Guardians of the Galaxy” jeszcze w zamówieniu przedpremierowym, ale gra… ciągle czeka na instalację. Mam nadzieję, że zbliżający się weekend pozwoli mi na rozpoczęcie kosmicznej przygody.

MINIMALNE WYMAGANIA:

 • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
 • System operacyjny: Windows® 10 64 bit Build 1903
 • Procesor: AMD Ryzen™ 5 1400 / Intel® Core™ i5-4460
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 6GB / AMD Radeon™ RX 570
 • DirectX: Wersja 12
 • Miejsce na dysku: 80 GB dostępnej przestrzeni

STAR WARS Jedi: Upadły zakon – 66,56 zł

Od razu zaznaczę, że tę grę można także uzyskać za darmo w ramach abonamentu EA Play. Jeśli jednak chcecie ją nabyć na wyłączność to warto skorzystać z tej promki. Pozycja jest jedną z lepszych spod szyldu Gwiezdnych Wojen, jaka została wydana w ostatnich latach. Miałem przyjemność ograć ją na konsoli i polecam każdemu fanowi Star Wars.

MINIMALNE WYMAGANIA:

 • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
 • System operacyjny: 64-bit Windows 7/8.1/10
 • Procesor: AMD FX-6100/Intel i3-3220 or Equivalent
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: AMD Radeon HD 7750, NVIDIA GeForce GTX 650 or Equivalent
 • DirectX: Wersja 11
 • Miejsce na dysku: 55 GB dostępnej przestrzeni

DEATH STRANDING – 74,97 zł

Kultowa już gra, która zaskakuje fabułą, ale i widokami dostępna jest w bardzo niskiej cenie. Sam Bridges musi stawić czoła światu, który uległ całkowitej przemianie po Wdarciu Śmierci. Niosąc szczątki przyszłości w swoich rękach, wyrusz w podróż, by scalić zrujnowany świat – krok za krokiem.

Horizon Zero Dawn Complete Edition – 84,50 zł

Tytułu chyba nie trzeba przedstawiać nikomu, kto chociaż raz zetknął się z tematyką gamingu. Przeżyj niezwykłą przygodę Aloy i odkryj tajemnice świata rządzonego przez niebezpieczne maszyny.

Red Dead Redemption 2 – 124,95 zł

Tytuł od producentów GTA jest swego rodzaju… GTA, ale utrzymaną w konwencji Dzikiego Zachodu. Oczywiście to znaczne uproszczenie, ale Red Dead Redemption 2 jest udaną kontynuacją poprzedniej części. Po kilku już latach od wydania RDR 2 cieszy się olbrzymią popularnością, o czym świadczy także stale utrzymująca się dość wysoka cena produkcji.

Jak już wspominałem to tylko garstka gier, które znajdują się w promocji na Steam. Oprócz nich znajdziecie tam również „Humankind”, „New World”, „Cyberpunk 2077” czy „Days Gone” i wiele, wiele więce. Odpalajcie tę stronkę i ruszajcie na zakupy.