Tak to prawda. Dwa miesiące wystarczą, by zacząć myśleć o nowym Apple Watch 8. Zegarek, którego cykl wydawniczy zaplanowany jest na każdy rok to coś, co szybko się starzeje. Nie bez powodu jednak! Apple do perfekcji opanowało marketingową machinę, która nie pozwala nam złapać oddechu i ciągle serwuje jakieś nowości. Oczywiście w modelu 7 generacji nie było ich tak dużo, jak byśmy chcieli, o czym pisaliśmy w dniu premiery oraz przy okazji wprowadzenia Apple Watch do sprzedaży. Apple Watch 8 też pod tym względem raczej nie zaskoczy.

Apple Watch 8 w 3 rozmiarach i starym stylu

Wszyscy łudziliśmy się, że Apple postanowi zaprezentować zegarek w nowym stylu, który nawiązywać będzie do nowych iPhone. Nic z tego! Wszystko wskazuje, że również w przyszłym roku nie ma na co na to liczyć. Jak donosi serwis iDROPNEWS — czeka nas nadal ta sama forma zegarka. Serwis ten już kilka razy zaprezentował sprawdzone informacje o nowych produktach, można więc z mu zaufać.

Apple Watch 8

Jego redaktorzy dostali na swoją skrzynkę pocztową pliki CAD z wyglądem nowego Apple Watch 8. Jedyną zmianą ma być większy, podwójny otwór głośnikowy. Oczywiście iDROPNEWS nie może pokazać oryginalnych plików, gdyż mogłoby to pomóc w namierzeniu ich „wtyczki” w Apple. Zamiast tego przygotowano realistyczny render Apple Watch 8 w śliwkowym kolorze. Jak podkreślono — kolor to tylko ich fantazja (w sumie całkiem fajna), chociaż jak przyznają widzieli inne wersje kolorystyczne tego zegarka, nad którymi zastanawia się Apple. Jedną z nich miała być jasna zieleń, w której występuje Apple iPad Air.

Nowe światło na Apple Watch 8 rzuca również Ross Young, człowiek, który zajmuje się łańcuchami dostaw wyświetlaczy i przekazuje sporo ciekawych wiadomości na swoim Twitterze. Według niego nie powinniśmy być zaskoczeni, jeśli w przyszłym roku zobaczymy zegarek Apple Watch 8 w 3 rozmiarach!

Zdaniem wielu analityków, w Tym naszego ulubieńca Ming-Chi Kuo — Apple nie ma zamiaru rewolucjonizować swojego produktu. Zdaniem firmy, jeśli coś dobrze działa, nie należy tego zmieniać. W przyszłym roku prawdopodobnie znów zobaczymy zegarek, który ewoluuje, prezentując tylko funkcje rozszerzające użyteczność platformy Apple Health. Ma to być ponoć czujnik temperatury ciała, o czym już kiedyś pisałem. Ma on jednak różnić się od tego co oferuje konkurencja.