Nie wiem, czy Wam też tak szybko zleciał ten tydzień, ale ja go ledwo zauważyłem. Może to i dobrze, bo w sumie mamy piąteczek, a co za tym idzie – chwila przerwy od pracy. Oczywiście dla tych, którzy nie pracują w soboty i niedziele. Jeśli macie podobnie to zapewne przeglądacie, jakie nowości pojawiły się na Netflix w ostatnich dniach, i co obejrzeć w ten weekend?

Za oknem wieje, wichury szaleją, a ma być tylko gorzej. Zamiast ryzykować zalecam odpoczynek na kanapie i godne zakończenie tego walentynkowego tygodnia. W Netflixie pojawiło się sporo nowości, a niemalże co chwilę Netflix ogłasza kolejne premiery na najbliższe tygodnie, a nawet miesiące.

Nowości Netflix na weekend

Co zatem obejrzeć w ciągu najbliższych dni? Oczywiście fani oryginalnej części z pewnością pochylą się nad nową Teksańską masakrą piłą mechaniczną, która już jest na Netflix. Miłośnicy kosmicznych przygód doczekali się natomiast drugiego sezonu Sił kosmicznych, a fani reality show – Miłość jest ślepa.

R E K L A M A

Upadek: Sprawa Boeinga

Śledczy ujawniają, w jaki sposób stawianie zysku ponad bezpieczeństwo mogło przyczynić się do dwóch katastrof samolotów Boeing w odstępie zaledwie kilku miesięcy.

Teksańska masakra piłą mechaniczną

Sequel, w którym grupa influencerów w opuszczonym teksańskim miasteczku ponownie ożywia Leatherface’a — osławionego mordercę noszącego maskę z ludzkiej skóry.

Ktoś z nas kłamie

Pięcioro diametralnie różnych nastolatków za karę zostaje po lekcjach, nie przypuszczając, że połączą ich wspólne tajemnice i sprawa zagadkowego zabójstwa.

Miłość jest ślepa

Nick i Vanessa Lachey przeprowadzają eksperyment społeczny, w którym samotni mężczyźni i kobiety szukają miłości i zaręczają się, zanim spotkają się twarzą w twarz.

Siły Kosmiczne – sezon 2

Czterogwiazdkowy generał niechętnie zgadza się na współpracę z ekscentrycznym naukowcem. Razem mają zbudować nową formację armii USA — Siły Kosmiczne.

Odpuść nam nasze winy

Chłopiec z wadą rozwojową ręki, który staje się celem nazistów pragnących unicestwić ludzi z niepełnosprawnościami, podejmuje odważną decyzję, aby ocalić życie.

Strzał w serce

Zakochane nastolatki Nikki i Sam planują wspólną przyszłość. Niebezpieczna przeszłość Nikki może jednak pokrzyżować ich zamiary.

Plany na lockdown

netflix plan

Gdy plan wspólnego spędzenia związanej z COVID-19 kwarantanny pali na panewce, przyjaciele borykają się z odcięciem od siebie wzajemnie i od całego świata.

Pięść zemsty

Gdy obdarzony supermocami płatny zabójca Kai tropi mordercę w Bangkoku, jego misja zemsty przeradza się w walkę o ocalenie świata przed pradawnym zagrożeniem.

Młody Wallander – sezon 2

Kurt Wallander jest świadkiem okrutnego morderstwa i podejmuje się pierwszej sprawy, która ze świeżo upieczonego policjanta czyni detektywa.