Może zabrzmię jak stereotypowy polaczek, ale jeżeli ktoś rozdaje dostęp do bardzo szerokiego portfolio gier za darmo na 7 dni, to ja mówię „tak!” i wypisuję wniosek o urlop. Tym bardziej że jedynym haczykiem jest aktywacja usługi do 21 czerwca i dezaktywacja po 7 dniach. Proste, prawda?

Uśmiech na mej twarzy nie pojawia się tylko z chęci zaoszczędzenia kilku złotych, a bardziej  z bodźca, aby trochę wrzucić na luz i znaleźć nieco czasu, aby się odprężyć, rozwalając kolejne hordy wojska/potworów czy co tam jeszcze pozwoli nam dany tytuł. Gram na tyle rzadko, że abonament nie jest dla mnie i kupuję tytuły na własność. Tylko, jak wybrać te perełki? A no właśnie z takich promocji, gdzie w przeciągu 7 dni możemy ograć dowolną ilość tytułów, które są wstępnie interesujące. Zainteresowany?

Diablo IV: pożałowałem zakupu, ale tylko przez chwilę

Jak dostać Ubisoft+ za free?

Ubisoft zdecydował się nie ograniczać dostępu do promocji nikomu i może z niej skorzystać dosłownie każdy, kto ma na to ochotę. Nie ma znaczenia, czy już korzystaliście z podobnej oferty. Nie ma znaczenia również czy jesteście zainteresowaniu planem za 59,90 zł za miesiąc, który obejmuje tylko dostęp przez PC, czy też tym za 69,90 zł, który dodaje możliwość grania w te same tytuły na Xbox.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Promocja obowiązuje do jutra (tj. 21.06.2023) do godziny 15:00 naszego czasu. Wystarczy wejść na stronę Ubisoft+ i zwyczajnie przejść przez proces zakupu planu, podając swoją kartę i inne szczegóły. Na niemal każdym kroku będzie informacja o tym, że należy nam się 7 dni bezpłatnego okresu próbnego, zatem nie ma obawy, że zostaniecie czymkolwiek obciążeni.

Oferta jest o tyle ciekawa, że raptem kilka dni temu Ubisoft dorzucił do swojej platformy kilka bardzo interesujących tytułów, o których pisał redakcyjny kolega. Wśród najciekawszych na pewno nie mogę pominąć Start Wars: Outlaws oraz Avatar: Frontiers of Pandora.

Jak już napisałem, za darmo to dobra cena, zatem nie ma co się zastanawiać. Kwestia zorganizowania sobie, choć kilku wolnych wieczorów od spraw codziennych.

Ubisoft Forward 2023 – gry z uniwersum Avatara, Star Wars i wiele innych. Ujawniono gameplay’e i garść informacji o nowych tytułach