Tygodniowy rozkład jazdy: streaming (29.07-4.08)

IFA 2022 RELACJA! Byliśmy na IFA 2022! Zobacz najciekawsze gadżety!

DailyWeb wita w kolejnym rozkładzie jazdy. I tym razem w ofercie streamingu nie ma aż tak dużo dobra, ale jednak udało się wybrać trzy najciekawsze tytuły. Poza nimi na platformie HBO MAX zadebiutuje długo zapowiadany Spider-Man: Bez drogi do domu czy całkiem sympatycznie zapowiadający się serial komediowy Singiel w Nowym Jorku z Neilem Patrickiem Harrisem w roli głównej.

Na Netflixie znajdziecie 4. sezon Good Doctora, ale niestety przez pewne zmiany, które nastąpiły w finale poprzedniej odsłony nie mogę go z czystym sumieniem polecić. To już nie to samo niestety. Nie przedłużajmy już więcej – oto nasza TOP-ka na ten tydzień i lista wszystkich pozycji, jakie znajdziecie na streamingu w okresie 29.07 – 4.08.

streaming

TOPKA DAILY WEB – Streaming 29.07 – 4.08

Paper Girls NOWOŚĆ – 29.07 (Amazon Prime Video)

Amazon Prime Video ma w swojej bibliotece już jeden wybitny tytuł, będący ekranizacją komiksów. Po The Boys czas na Paper Girls! Jednak tym razem nie czeka nas krwawa jazda po ostrej bandzie, a pozycja raczej skierowana do młodszego odbiorcy. Pomimo tego, że wolę dojrzalsze pozycje, to i tak nowy serial zapowiada się intrygująco. Opowiada o czterech dziewczynach, które przenoszą się w czasie z 1988 do 2019 i poznają swoje starsze wersje. I cóż – przyszłość ich nieco zaskakuje. Podpadają frakcji podróżników w czasie, którzy kontrolują takie podróże, bo dzięki temu utrzymują się u władzy, wiec dziewczyny czekają spore kłopoty. Czy młodsze i starsze wersje współpracując ze sobą wyjdą z tego cało? Pewnie tak, ale czy powrócą do swoich czasów, przekonamy się niedługo. Zakończę mało profesjonalnie – no, może być spoko, ale też nie musi. Na pewno sprawdzę.

R E K L A M A

Totalny chaos: Woodstock sezon 1 – 3.08 (Netflix)

Woodstock w 1999 roku, który miał miejsce w stanie Nowy York nie został zbyt dobrze zapamiętany. Wokalista Limp Bizkit rzekomo nawoływał do przemocy, na festiwalu doszło do gwałtów, rozbojów i…dewastacji rur, z których lejącą woda stworzyła kąpiel błotną. Potworna organizacja, zero kontroli i wiele innych mało chwalebnych czynów ma na koncie te wydarzenie w 1999 roku. Właśnie o tym opowie nowy dokument Netflixa. Co ciekawe polski Woodstock, czyli tegoroczny Pol’and’Rock Festival, odbywający się w Czaplinku, ma miejsce dzień po premierze tego serialu. Na temat samej imprezy i zmian mógłbym napisać oddzielny artykuł, bo byłem częstym bywalcem i do pierwszych moich wyjazdów mam ogromny sentyment. Na szczęście w polskiej edycji nie doszło do takich skandalicznych zachowań (choć niektóre media twierdzą pewnie inaczej przesadnie demonizując festiwal) i jestem ciekaw jak to wyglądało w USA. Dla fanów dokumentów, wywiadów i oczywiście Woodstocka.

Buba – 3.08 (Netflix)

Był sobie całkiem niezły niemiecki serial Netflixa – Jak sprzedawać dragi w siecie (szybko). Opowiadał o dwóch ziomkach, którzy rozkręcili narkotyczny interes w sieci. W pewnym momencie na swojej drodze spotkali Bubę – człowieka, który z dobrymi manierami niewiele miał wspólnego. Nowy film Netflixa ma właśnie tytuł jak napotkany jegomość i nie jestem do końca pewny czy to będzie jakieś nawiązanie do serialu, prequel czy spin-off, ale zastanawiające jest to, że gra go również Bjarne Madel. I będzie miał na pewną jedną scenę z odtwórcami głównych ról z Jak sprzedawać dragi w siecie (szybko). Twórcy również są ci sami, więc strasznie dużo tych zbiegów okoliczności. Buba to luźna, humorystyczna historia gangsterska, w której tytułowy kanciarz dołącza do okolicznej mafii. Może nie będzie to poziom komedii sensacyjnych Guya Ritchiego, ale europejskie produkcje Netflixa złymi tytułami nie są.

streaming

SPIS WSZYSTKICH PREMIER – Streaming 29.07-04.08

Filmy:

29.07 – Purpurowe serca – Netflix
29.07 – Let the Wrong One In – HBO MAX
30.07 – Dingo – HBO MAX
30.07 – Morderstwo w Orient Expresie – HBO MAX
30.07 – Cryptozoo – HBO MAX
31. 07 – Spider-man: Bez drogi do domu – HBO MAX
31.07 – Przyjaciółki – HBO MAX
31.07 – LokatorkaCanal +
1.08 – Flic Story – HBO MAX
1.08Gernika.Prawdziwa historia – HBO MAX
3.08 – Wieczna nocNetflix
3.08 – To nie wina karmy – Netflix
4.08 – Sezon ślubów – Netflix
3.08 – Buba – Netflix

Broad Peak – zwiastun nowego filmu Netfixa o polskim himalaiście

Seriale:

29.07 – Singiel w Nowym Jorku (NOWOŚĆ) – Netflix
29.07 – Paper Girls (NOWOŚĆ) – Amazon Prime Video
29.07 – Fanático (NOWOŚĆ) – Netflix
1.08 – Branża (2. sezon) – HBO MAX
2.08 – Good Doctor (4. sezon) – ABC, dostępny na Netflix
3.08 – Upadek królestwa (5. sezon) – CANAL + online
3.08 – Dobrego dnia, Veronico (2. sezon) – Netflix
3.08 – Reservation Dogs (2. sezon) – FX, dostępny na Disney +
3.08 – Odwet: Cheerleaderki w akcji (NOWOŚĆ) – Netflix
3.08 – Totalny chaos: Woodstock (NOWOŚĆ) – Netflix
4.08 – Kakegurui Tsuin (NOWOŚĆ) – Netflix
4.08 – Bracia gigaroboty (NOWOŚĆ) –Netflix

Zobacz także

Kinowe premiery – październik 2022: TOP 5 i pełna lista 11 lat temu odszedł Steve Jobs, twórca potęgi Apple