The Mandalorian zbliża się wielkimi krokami. Disney+ opublikował pierwszy, pełny zwiastun swojego serialu.

Trzeci sezon serialu The Mandalorian zadebiutuje na platformie Disney+ już za niecałe trzy tygodnie. Dokładnie 1 marca 2023 roku poznamy dalsze losy Dina Djarin i Grogu, którzy po wydarzeniach z Księgi Bobby Fetta znów wspólnie podróżują przez galaktykę. Wczoraj w nocy (polskiego czasu) podczas meczu NFL Wild Card zadebiutował pełny zwiastun zbliżającej się odsłony serialu.

The Mandalorian 3. sezon – pełny zwiastun serialu Disney+

The Mandalorian był pierwszym, aktorskim serialem z uniwersum Gwiezdnych Wojen i jednocześnie debiutującą produkcją w bibliotece Disney+. Była to bardzo świeża produkcja, dopieszczona technicznie, a i od strony scenariusza oraz aktorstwa również dawała radę. Pod koniec 2. sezonu narzekałem na elementy, które nie rozwijały nowej historii, a tylko bazowały na nostalgii i męczyły tego biednego Luke’a Skywalkera w CGI.

Bardzo nie lubię, kiedy twórcy słuchają się fandomu, bo otrzymujemy wciśniętą, niepotrzebną nostalgię, kosztem kreatywnej, nowej rozrywki. Na szczęście moje obawy były chyba przedwczesne.  Po tym, co zobaczyliśmy w Księdze Boby Fetta pożegnaliśmy się definitywnie z postacią mistrza Jedi. Czas na kolejne przygody Dina Djarin i Grogu. Tak każe obyczaj! Teraz czas, aby serial kroczył swoją ścieżką i wszystko wskazuje na to, że tak będzie.

The Mandalorian

W 3. sezonie The Mandalorian zobaczymy Rycerzy Jedi oraz starych znajomych

Nowy, pełen akcji zwiastun pokazuje widzom kierunek serialu. Powrócimy na Mandalore, pojawią się rycerze Jedi, więcej polityki i zdaje się, że otrzymamy podział fabuły na dwa miejsca akcji. Poza tym powrócą starzy znajomi m.in. Bo-Katan Kryze (Katee Sackhoff), Greef Karga (Carl Weathersa), Carsona Tevę (Paul Sun-Hyung Lee), Dr. Pershing (Omid Abtahi) i Peli Motto (Amy Sedaris). Niewykluczone, że pojawią się również Boba Fett (Temuera Morrison ) i Fennec Shand (Ming-Na Wen).  W roli głównej oczywiście Pedro Pascal. Poza tym na jednym ujęciu widać bardzo, ale to bardzo dużo robotów. Mogę nieco narzekać na poziom niektórych Gwiezdnych Wojen, ale te blaszane cudaki zawsze są cool! Nie mogę się doczekać. Premiera 3. sezonu The Mandalorian nastąpi 1 marca 2023 roku na platformie Disney+.

Stan Lee obchodziłby 100 lat. Disney+ ogłasza dokument, celebrujący życie artysty. Jest pierwszy teaser