Święto Kina rusza z kolejną edycją! Już za parę dni – w wybranych ośrodkach kultury – na kinomanów czeka moc filmowych atrakcji w bardzo atrakcyjnej cenie.

Święto Kino powraca już kolejny raz. Ogólnopolska akcja, której organizatorem jest sieć kin Cinema City, Helios i Multikino – po raz ósmy rozgości się na mapie Polski. Z kolei – widzowie – będą mogli rozgościć się w fotelach kinowych już za 4 dni. Dokładnie 30 września 2023 roku wszystkie seanse w wyżej wymienionych multipleksach (i nie tylko) będą kosztować jedynie 12 zł!

//dzisiaj na dailyweb

To niezwykle atrakcyjna cena dla wszystkich kinomanów. Oczywiście – należy przygotować się na sale pełne widzów i proponuje jak najprędzej  wykupić bilety, aby nie zabrakło miejsc. Ze świecą szukać takiej promocji w ciągu roku, a jedynie subskrybenci abonamentów – chociażby Cinema City Unlimited – nie będą widzieli sensu, aby skorzystać z tak tanich biletów. Cała reszta? Jak najbardziej! Utrzymując, że promocyjne, konkretne dni to czasem koszt – nawet – 16,90 zł – to 12 zł to super opcja, aby nadrobić parę filmów. Ponadto – 29 marca 2023 roku ma premierę aż 7 filmów, z czego jeden to – według mnie – to jedna z ciekawych propozycji 2023 roku.

Święto Kina już 30 września 2023 na terenie całej Polski

Święto Kina
Święto Kina z ósmą edycją to okazja, aby obejrzeć film Twórca za 12 zł

Mowa o filmie The Creator (Twórca w polskim tłumaczeniu), który zabierze nas do bliżej nieokreślonej przyszłości. Ludzkość toczy wojnę z armią sztucznej inteligencji. Trup się gęsto ścieli i wydaje się, że roboty mają zdecydowaną przewagę w tej nierównej walce. Dodatkowo wróg jest na ukończeniu ostatecznej broni masowej zagłady. Joshua – były komandos wyrusza ze specjalną misją, aby zniszczyć twórcę – jednostkę, odpowiedzialną za stworzenie sztucznej inteligencji. Wierzę bardzo w film Garetha Edwardsa – reżysera rewelacyjnego Łotra 1. W roli głównej zobaczymy znanego z serialu Gracze i Teneta – Johna Davida Washingtona. Na ekranie partnerować mu będą m.in. Allison Janney, Gemma Chan, Ken Watanabe, Ralph Ineson i Marc Menchaca. Oczywiście to nie jedyna premiera. Na oficjalnej stronie Święta Kina organizatorzy wydali komunikat, reklamujący wielkie wydarzenie dla kinomaniaków.

Kinowe premiery – wrzesień 2023

Celebruj z nami Święto Kina! Już 30 września bilety do kin w całej Polsce będą kosztować tylko 12zł. To idealny czas, aby dołączyć do magicznego świata filmu. W repertuarze znajdą się najnowsze premiery jak Piła X, Doppelganger. Sobowtór, Twórca, Moje wielkie greckie wesele 3. Oraz filmy z bieżącego repertuaru: Zielona granica, Duchy w Wenecji, Kosmici w mojej szkole, Niezniszczalni 4, Strzępy, Teściowie 2, After 5. Na zawsze.

Święto Kina to okazja, aby w cenie 12 zł obejrzeć jedną z 8 premier

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Cinema City, Helios i Multikino to nie jedyne kina, biorące w akcji. Chętne do wzięcia udziału w Święcie Kina ośrodki kultury mogą zgłaszać się przez specjalny formularz. Pełna lista kin znajduje się na pod tym adresem.