Świąteczne rozdawcnitwo Epic Games Store ciągle trwa. Od kilku dni, do końca roku Epic rozdaje codziennie za darmo grę na PC. Otrzymaliśmy już m.in. Shenmue 3 i Loop Hero. Teraz czas na Second Extinction!

Nie jest to byle jaka gra, bo bardzo świeżutka pozycja, bo… nie jest jeszcze ukończona. Dostępna jest w ramach „wczesnego dostępu” od pewnego czasu i normalnie kosztuje około 90 złotych. Teraz jest za darmo w Epic Games Store.

R E K L A M A

Second Extinction za darmo na PC

W celu odebrania darmowej gry wystarczy mieć założone bezpłatne konto w Epic Games Store. To również okazja do zebrania jeszcze dodatkowych 10 gier za darmo, które będą rozdawane codziennie do końca roku.

Na czym polega gra? Nic trudnego, wystarczy zmierzyć się z… dinozaurami. Ludzie kontra gigantyczne stwory to jest coś, co tygryski lubią najbardziej. Gra Second Extinction to typowa sieciówka FPS, gdzie razem z dwójką przyjaciół ścieramy się z dinozaurami.

Naszym celem jest odzyskanie Ziemi spod panowania gigantycznych zwierząt. Nie są to jednak zwykłe dinozaury, bo te są zmutowane i mogą namieszać na mapach.

Chcemy jasno i wyraźnie usłyszeć Wasze uwagi (w ramach wczesnego dostępu do gry). Przewidujemy, że nasza społeczność stanie się istotną stroną w procesie tworzenia gry.

-piszą twórcy.

Na początek dostajemy:  bohaterów, 12 rodzajów broni z 5 stopniami ulepszeń oraz 6 misji – plus kilka specjalnych zadań pobocznych – w każdym zakątku naszej wielkiej mapy. Jeśli więc macie w sobie coś z twórcy, to bierzcie grę za darmo i rozwijajcie ją razem z producentami. Przyjemność gwarantowana, a później macie zapewniony oczywiście dostęp do pełnej, oficjalnej produkcji.

Wymagania sprzętowe (minimalne)

  • System operacyjny: Windows 10 (64-Bit versions)
  • Procesor: Intel Core i5-3570 or AMD Ryzen 3 1300X (Quad-core is minimum)
  • Pamięć: 12 GB RAM
  • Dysk: 30 GB available space
  • Grafika: Nvidia GTX 780 3GB or AMD R9 280 3GB
  • Inne: Requires a 64-bit processor and operating system

Grę możecie dodać za darmo do jutra (środa) do godziny 17:00!