realme 11 Pro 5G i realme 11 Pro+ 5G zadebiutują na globalnym rynku już niebawem. Podczas Mobile Photography Innovation Event w Nowym Jorku ujawniono ważne informacje.

realme 11 Pro 5G i realme 11 Pro+ 5G na globalnym rynku zadebiutują już w czerwcu 2023 roku. Podczas wydarzenia przedstawiciele marki ogłosili tę informację, przybliżyli oficjalne dane modeli i podkreślali, jak bardzo są zadowoleni ze współpracy z Samsungiem, w wyniku której realme 11 Pro+ 5G jest wyposażony w zaawansowany czujnik ISOCELL HP3 SuperZoom z rozdzielczością 200 MP. Dzięki niemu będzie można nagrywać filmy 8K z szybkością 30 klatek na sekundę lub 4K z szybkością do 120 klatek na sekundę. Seongwook Song, Vice President of Sensor Architecture of Samsung Electronics dał krótki komentarz w tej sprawie.

realme 11

realme 11 Pro 5G i realme 11 Pro+ 5G zadebiutują na globalnym rynku już w czerwcu

Cieszymy się, że możemy zobaczyć wyniki ścisłej współpracy między Samsungiem i realme, oraz wspólnie maksymalizować potencjał, jaki oferuje czujnik 200 MP

realme 11 Pro+ 5G ma obiektyw 200 MP aparatu w i oparty jest na zmodernizowanym systemie Samsung ISOCELL HP3 SuperZoom z sensorem o rozmiarze 1/1,4 cala, rozmiarze piksela 2,24 μm i przysłonie f/1, 69. Taka flagowa konfiguracja w segmencie cenowym serii 11 Pro to ogromny przeskok w porównaniu z innymi urządzeniami konkurencyjnych marek, które wciąż korzystają z czujnika IMX766. Smartfon posiada tryb dwukrotnego i czterokrotnego bezstratnego zoomu. Umożliwia on przełączanie czujnika między różnymi trybami obrazu w celu uzyskania tej samej liczby rzeczywistych pikseli w różnych zakresach ogniskowych, co w efekcie pozwala nam otrzymać wyraźniejsze zdjęcia zarówno z daleka, jak i z bliska.

realme 11

realme 11 Pro+ 5G będzie wyposażony w czujnik Samsung ISOCELL HP3 SuperZoom od Samsunga

Smartfony realme z serii 11 Pro posiadają dodatkowe tryby fotograficzne – jak tryb Portretu
Grupowego – które pomagają uzyskać najlepsze ujęcia wykorzystując wsparcie sztucznej inteligencji. Ponadto pracować będą na najnowszym systemie operacyjnym Android 13 z nakładką realme UI 4.0.

realme 11 Pro+ 5G został wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh oraz technologię ładowania SUPERVOOC o mocy 100 W. Jego zakrzywiony ekran – 120 Hz Curved Vision Display – posiada także najwyższą w branży częstotliwość przyciemniania (2160 Hz) i pierwszą w historii automatyczną regulację jasności na poziomie 20 000. Model realme 11 Pro wyposażono w procesor Dimensity 7050 5G i posiada standardowo 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Oferuje także technologię ładowania SUPERVOOC o mocy 67 W oraz baterię o pojemności 5000 mAh.

realme 11

Smartfony z serii realme 11 w swoim segmencie cenowym mają naprawdę niezłą specyfikację techniczną

Smartfony realme z serii 11 Pro będą dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: Sunrise Beige, Oasis Green i Astral Black. Ich wzornictwo zostało opracowane przez studio projektowe realme we współpracy z Matteo Menottim – byłym projektantem grafiki i tkanin marki Gucci.

Realme GT3 z ultraszybkim ładowaniem z globalną premierą! Znamy datę!