Netflix szaleje z nowościami w ostatnich dniach, nie patrząc nawet na to, że za chwilę wejdziemy w sezon wakacyjny. Okres ten kiedyś był wyciszeniem i spowolnieniem premier, jednak nie w przypadku Netflixa. Tutaj dzieje się zawsze i nie inaczej było w ostatnich dniach. Do biblioteki giganta streamingowego wskoczyło sporo produkcji, które skutecznie umilą nam czas w weekendowe wieczory.

Aktualnie trwa Netflix Geeked, czyli event, podczas którego Netflix robi cyfrowe prezentacje, a także spotkania z gwiazdami. Prezentowane są też najnowsze informacje na temat zbliżających się produkcji. W ten sposób zobaczyliśmy zwiastun drugiej części Stranger Things 4, a także dowiedzieliśmy się o trzech nowych produkcjach Netflix: Wednesday, 1899 z Maciejem Musiałem i Sandman. A co obejrzeć na Netflix w najbliższych dniach?

R E K L A M A

Nowości Netflix

Oczywiście najważniejszą nowością tego tygodnia jest finałowy sezon hitu Netflixa, czyli 6. sezon Peaky Blinders. Tommy Shelby powraca i… czy na pewno ma się dobrze?

Drzewa pokoju

Cztery kobiety z różnych środowisk budują siostrzaną więź, ukrywając się podczas ludobójstwa w Rwandzie. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.

Pierwsze zabójstwo

Dla nastoletnich Juliette i Calliope miłość to nie lada problem — jedna jest wampirzycą, druga na wampiry poluje. Obie są jednak gotowe na swoje pierwsze zabójstwo.

Prywatność

Kariera ambitnej polityczki staje pod znakiem zapytania, gdy do mediów wycieka erotyczne wideo z nią w roli głównej.

Peaky Blinders – 6. sezon

Tommy Shelby dowodzi gangiem działającym w Birmingham w 1919 roku. Szef grupy przestępczej zapłaci każdą cenę, aby wspiąć się po szczeblach kariery na sam szczyt.

Rzut życia

Gdy łowca talentów, któremu zazwyczaj nie dopisuje szczęście, odnajduje w Hiszpanii potencjalną supergwiazdę koszykówki, postanawia dowieść, że obaj nadają się do NBA.

Najniebezpieczniejsze granice świata

Podróżnik Reza Pakravan odwiedza osiem krajów afrykańskiego regionu Sahel, aby poznać ludzi zamieszkujących te tereny.

Bądźcie życzliwi: Modlitwa i posłuszeństwo

Serial dokumentalny prezentujący historię Warrena Jeffsa — lidera Fundamentalistycznego Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich — i jego szokujące zbrodnie.

Baby Fever

Lecząca niepłodność lekarka po pijanemu zapładnia się nasieniem byłego. Teraz będzie musiała jakoś wytłumaczyć ciążę, próbując zarazem odzyskać dawną miłość.