Chwilę temu mieliśmy premierę 4. sezonu kultowego serialu Stranger Things na Netflix. Sezon ten składa się z dwóch części, ale na tę drugą nie musimy długo czekać, bo jej premiera już za chwilę, 1 lipca 2022.

Ostatnia część narobiła zamieszania, ale nie będę tutaj spoilerował. Fani uważają, że jest to jedna z lepszych części, jaka powstała do tej pory, o ile nie najlepsza. Bracia Duffer pokazują, że ciągle są w formie, a spragnieni lat 80. ubiegłego wieku fani, oglądają kolejne odcinki na jednym wdechu. Plusem dla nich jest na pewno długość epizodów, bo każdy z nich liczy ponad godzinę, a niektóre dużo więcej.

Tekst może zawierać spoilery.

R E K L A M A

Stranger Things 4 – zapowiedź części drugiej

Właśnie trwa event Netflix Geeked Week. Podczas czwartego dnia Netflix Geeked Week., wirtualnego wydarzenia poświęconego serialom, filmom i grom Netflix, zaprezentowano zapowiedź drugiej części Stranger Things 4.

Streszczenie sezonu 4:

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a stawianie czoła zawiłościom licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

Stranger Things 4
STRANGER THINGS. (L to R) Eduardo Franco as Argyle, Charlie Heaton as Jonathan, Millie Bobby Brown as Eleven, Noah Schnapp as Will Byers, and Finn Wolfhard as Mike Wheeler in STRANGER THINGS. Cr. Courtesy of Netflix © 2022

Twórcami „Stranger Things” są bracia Dufferowie, a producentami firmy Monkey Massacre Productions i 21 Laps Entertainment. Bracia pełnią także funkcję producentów wykonawczych obok Shawna Levy’ego i Dana Cohena z 21 Laps Entertainment oraz Iaina Patersona i Curtisa Gwinna.

1. część Stranger Things 4 jest już dostępna na Netflix. Premiera 2. części już 1 lipca. Nie oglądaliście Stranger Things? Macie jeszcze czas, aby przed premierą 2. części czwartego sezonu nadrobić zaległości!