Mamy dzisiaj piątek 27 maja 2022. To nic innego, jak święto dla fanów Stranger Things. Ci doczekali się wreszcie czwartej części kultowej produkcji. To jednak nie wszystko, co pojawiło się na Netflix w ostatnich dniach. Jeśli więc interesują Was inne produkcje, zapraszam do przejrzenia nowości Netflix.

Idealną rozrywką na wieczór w ten weekend może być nowy standup Ricky’ego Gervaisa. Aktor, grający w takich serialowych hitach, jak Derek czy After Life potrafi rozbawić na scenie. Oprócz tego znajdziecie coś na romantyczny wieczór we dwoje i oczywiście jakieś produkcje dla najmłodszych.

R E K L A M A

Nowości Netflix w tym tygodniu

Szczęśliwej podróży

Były wojskowy zmagający się z traumą i żałobą podróżuje do miejscowości Dalyan, żeby powstrzymać ukochaną przyjaciela przed wyjściem za innego mężczyznę.

In from the Cold? A Portrait of Richard Burton

Niezwykła historia życia i kariery legendarnego aktora Richarda Burtona widziana oczami jego przyjaciół, rodziny oraz osób, dla których był źródłem inspiracji.

Ricky Gervais: SuperNature

W swoim drugim stand-upie dla Netflix Ricky Gervais opowiada, co sądzi o zasadach tworzenia komedii, jak rozpieszcza swoje koty i dlaczego natura naprawdę nam wystarczy.

Miłość jest blisko

Dwoje przyjaciół z dzieciństwa nawiązuje relacje z idealnymi partnerami. Szybko jednak stwierdzają, że chyba łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń.

Larva: Wisiorek

Śmieszny krótkometrażowy sequel serialu „Larva: Na wyspie” i obrazu „Larva: Na wyspie – film” przedstawiający niefortunne przygody Czerwonego i Żółtego w mieście.

Insiders

Dwanaścioro osób myśli, że bierze udział w ostatniej rundzie castingu do reality show. W rzeczywistości wszyscy są już potajemnie filmowani, a stawką jest 100 000 euro.

My Little Pony: Zmieniaj Świat

Ponownie witamy w Equestrii — krainie pełnej kucykowej magii. Gdy są z nami Zipp, Sunny, Izzy, Pipp i Hitch, przygoda czeka za rogiem!

Kedibone

Stranger Things 4

W małym miasteczku znika chłopiec. Wkrótce mieszkańcy odkrywają tajemnicę sekretnych eksperymentów, przerażających sił nadprzyrodzonych i małej dziwnej dziewczynki.

Król Szamanów

Medium Yoh Asakura bierze udział w organizowanym raz na 500 lat turnieju bitewnym, w którym mierzy się z innymi szamanami, aby zdobyć tytuł wszechwładnego króla szamanów.

Jackass 4.5

Zobacz szokujące i dotychczas niepublikowane materiały od ekipy Jackass, aby przekonać się, ile poświęceń wymagało stworzenie tych nagrać.