Planowaliście zakup zegarków Apple Watch 7?

Już od premiery Apple Watch 7 na początku października 2021 był spory problem z dostępnością zegarków. Szczególnie miało to miejsce w europejskiej dystrybucji. Teraz jednak jest okazja do zakupu Apple Watch 7, bo na Amazonie pojawiła się ciekawa promocja.

Amazon.pl, ale także zagraniczne odsłony serwisu uruchomiły sprzedaż Apple Watch Series 7. W przypadku Amazon.pl rabaty sięgają nawet 150 złotych, co jest dość atrakcyjną ofertą, jak na dostępność sprzętu.

R E K L A M A

Apple Watch Series 7 w promocji na Amazon.pl

W sklepie dostępnych jest kilka wersji, a w promocyjnych cenach znajdziemy Apple Watch Series 7 z GPS i kopertą 41 mm. Model przeceniony występuje w kolorze niebieskim. Cena takiego zegarka to 1899,00 złotych, co jest obniżką o 100 zł w porównaniu z ceną regularną.

Drugim przecenionym modelem jest Apple Watch Series 7 z GPS+Cellular, koperta 41 mm w kolorze północy. Ta wersja kosztuje 2299,00 złotych, co jest obniżką 150 zł w stosunku do ceny regularnej.

Oprócz powyższych, przecenionych modeli, na Amazon.pl znajdziemy również inne sztuki dostępne w cenach regularnych. Co ciekawe, dostawa z Amazon.pl jest błyskawiczna i możliwa nawet na drugi dzień. Warto skorzystać z oferty, bo nie wiadomo, kiedy będzie świeża dostawa modelu Apple Watch Series 7.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem, to warto rozważyć różne opcje: jeśli macie Apple Watcha 5 lub 6 to zmiana nie będzie zbytnio odczuwalna. Jeśli jednak posiadacie Apple Watch 4 lub starsze, albo byłby to Was pierwszy smart watch – nie zastanawiajcie się nawet chwili dłużej.