Nie mam najmniejszych wątpliwości, że będzie to jeden z większych hitów Disney+ w tym roku. Oczywiście na razie numerem jeden jest Obi-Wan Kenobi, który od niespełna tygodnia podbija serca fanów Gwiezdnych Wojen. We wrześniu natomiast do biblioteki Disney+ zagości nowa odsłona kultowego Pinokio.

Przypomnijmy, że Disney+ już za niecałe dwa tygodnie wejdzie do Polski. Premiera zapowiedziana jest na 14 czerwca 2022. Do wrześniowej premiery Pinokia jest oczywiście jeszcze sporo czasu, ale można go wypełnić tym, co znajduje się w ofercie Disney+. Chociaż myślę, że i całe wakacje na to nie wystarczą, bo biblioteka jest przeogromna.

R E K L A M A

Pinokio od Disney+ – zwiastun

Nowy Pinokio zapowiada się bardzo ciekawie, bo w obsadzie zobaczymy takie gwiazdy, jak Tom Hanks, Robert Zemeckis czy Benjamin Evan Ainsworth. Premiera filmu oczywiście na Disney+ już 8 września 2022.

Na razie nie wiemy zbyt wiele o fabule i przygodach Pinokia w nowym filmie Disneya. Pozostaje nam czekać i umilać sobie czas innymi produkcjami.

pinokio disney+

Ceny Disney+ w Polsce

Poznaliśmy także ceny abonamentu nadchodzącej usługi Disneya. Kwoty prezentują się następująco:

  • Disney+ na miesiąc – 28,99zł
  • Disney+ na rok – 289,99zł

Decydując się na roczną subskrypcję opłacaną z góry, dostajemy więc 2 miesiące w gratisie. Jest to raczej standardowa praktyka, która z pewnością znajdzie swoje grono odbiorców. Sama kwota 28,99zł miesięcznie prezentuje się rozsądnie, szczególnie że w ofercie Disney+ nie brakuje dobrych filmów i seriali. Jest to także cena niższa od niektórych konkurentów, takich jak np. Netflix.

Disney+ Polska: Simpsonowie i wiele więcej

Z doniesień krasnoludków mających dostęp do Disney+ już teraz wiemy, że nawet przed polską premierą większość produkcji (szczególnie tych oryginalnych Disneya) posiada polskie wersje językowe: lektora, napisy lub dubbing. Ja się cieszę najbardziej na to, że wreszcie uporządkowana zostanie jedna, kultowa produkcja, a mianowicie Simpsonowie. Szukanie ich do tej pory po różnych serwisach było uciążliwe, a w Disney+ dostaniemy na wejściu wszystkie 33 sezony!

Oczywiście kultowa kreskówka, która z przymrużeniem oka komentuje bieżące wydarzenia na świecie to nie wszystko. Wielu fanów Marvela zaciera ręce na myśl o tym, co znajdą w ofercie Disney+. A tam oczywiście cała kolekcja prawie trzydziestu filmów z MCU (Marvel Cinematic Universe). Do tego sporo seriali w uniwersum marvelowskim (w tym Loki), a kolejne już czekają w kolejce na swoją premierę.