Piątek to dzień rozrywki. Nie wszyscy jednak mają w planach rozrywkę na mieście, dlatego dla nich mamy inne rozwiązanie – seriale i filmy na platformach streamingowych. Oferta tychże w Polsce jest dość bogata, a trzeba pamiętać, że lada dzień, bo już we wtorek, 14 czerwca do naszego kraju zawita wreszcie Disney+! Najpierw jednak zobaczmy, jakie nowości HBO Max pojawiły się w ostatnich dniach.

A tutaj dzieje się sporo, bo HBO Max odkąd jest w Polsce, stara się nadganiać zaległości i co chwilę powiększa swoją ofertę produkcji. Znajdziecie tu w miarę nowe filmy, ale przede wszystkim seriale. Nie wiem, czy oglądaliście Tokyo Vice, ale jeśli nie to szczerze polecam. Zobaczcie, co nowego wskoczyło ostatnio na platformę.

Nowości HBO Max

Roswell, w Nowym Meksyku – sezon 4.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Po powrocie do rodzinnego Roswell Liz odkrywa, że jej ukochany ze szkolnych lat jest przybyszem z obcej planety.

Wściekłe psy

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Grupa nieznajomych zostaje wybrana, żeby popełnić morderstwo idealne. Ale kiedy prosty napad kończy się krwawą zasadzką, bezwzględni zabójcy uświadamiają sobie, że jeden z nich jest kapusiem. Ale kto nim jest?

Irma Vep

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Amerykańska gwiazda filmowa przyjeżdża do Francji, żeby wcielić się w rolę Irmy Vep we współczesnej adaptacji klasyka francuskiego kina niemego Les Vampires. Aktorka zaczyna za bardzo utożsamiać się ze swoja bohaterką.

Blackout

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Po reakcji łańcuchowej w ogólnoeuropejskiej sieci energetycznej cały kontynent pogrąża się w ciemności. Haker Pierre Manzano uświadamia sobie, że jest to skutek działania kodu, który sam napisał.

Valan: Dolina aniołów

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Wielkomiejski policjant wraca do swojego rodzinnego miasta w Transylwanii, gdzie w górach odnaleziono zwłoki jego zaginionej dwie dekady wcześniej siostry.

Klub Knuckledust

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Policja odnajduje podziemny klub walki, a w nim masę ciał wojowników. Funkcjonariusze muszą dowiedzieć się, czy jedyny ocalały jest katem czy ofiarą.

Amen.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Podczas II wojny światowej oficer SS, Kurt Gerstein, próbuje poinformować papieża Piusa XII o zagładzie Żydów w obozach. Młody jezuita Riccardo Fontana pomaga mu w trudnej misji informowania świata.

Mamuśka

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Anna Faris występuje jako samotna matka, która próbuje ułożyć swoje życie na właściwym torze. Jest codziennie testowana przez matkę. Teraz mama i córka pracują, aby przezwyciężyć swoją przeszłość i zbudować lepszą przyszłość dla swojej rodziny.

Kryptonim Jane

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

W Chicago w 1972 roku policja aresztowała siedem kobiet, które należały do tajnej grupy. Używając kryptonimu Jane i bezpiecznych domów, zbudowały podziemną usługę dla kobiet szukających bezpiecznej, niedrogiej i nielegalnej aborcji.