Piątek to dzień rozrywki. Nie wszyscy jednak mają w planach rozrywkę na mieście, dlatego dla nich mamy inne rozwiązanie – seriale i filmy na platformach streamingowych. Oferta tychże w Polsce jest dość bogata, a trzeba pamiętać, że lada dzień, bo już we wtorek, 14 czerwca do naszego kraju zawita wreszcie Disney+! Najpierw jednak zobaczmy, jakie nowości HBO Max pojawiły się w ostatnich dniach.

A tutaj dzieje się sporo, bo HBO Max odkąd jest w Polsce, stara się nadganiać zaległości i co chwilę powiększa swoją ofertę produkcji. Znajdziecie tu w miarę nowe filmy, ale przede wszystkim seriale. Nie wiem, czy oglądaliście Tokyo Vice, ale jeśli nie to szczerze polecam. Zobaczcie, co nowego wskoczyło ostatnio na platformę.

R E K L A M A

Nowości HBO Max

Roswell, w Nowym Meksyku – sezon 4.

Po powrocie do rodzinnego Roswell Liz odkrywa, że jej ukochany ze szkolnych lat jest przybyszem z obcej planety.

Wściekłe psy

Grupa nieznajomych zostaje wybrana, żeby popełnić morderstwo idealne. Ale kiedy prosty napad kończy się krwawą zasadzką, bezwzględni zabójcy uświadamiają sobie, że jeden z nich jest kapusiem. Ale kto nim jest?

Irma Vep

Amerykańska gwiazda filmowa przyjeżdża do Francji, żeby wcielić się w rolę Irmy Vep we współczesnej adaptacji klasyka francuskiego kina niemego Les Vampires. Aktorka zaczyna za bardzo utożsamiać się ze swoja bohaterką.

Blackout

Po reakcji łańcuchowej w ogólnoeuropejskiej sieci energetycznej cały kontynent pogrąża się w ciemności. Haker Pierre Manzano uświadamia sobie, że jest to skutek działania kodu, który sam napisał.

Valan: Dolina aniołów

Wielkomiejski policjant wraca do swojego rodzinnego miasta w Transylwanii, gdzie w górach odnaleziono zwłoki jego zaginionej dwie dekady wcześniej siostry.

Klub Knuckledust

Policja odnajduje podziemny klub walki, a w nim masę ciał wojowników. Funkcjonariusze muszą dowiedzieć się, czy jedyny ocalały jest katem czy ofiarą.

Amen.

Podczas II wojny światowej oficer SS, Kurt Gerstein, próbuje poinformować papieża Piusa XII o zagładzie Żydów w obozach. Młody jezuita Riccardo Fontana pomaga mu w trudnej misji informowania świata.

Mamuśka

Anna Faris występuje jako samotna matka, która próbuje ułożyć swoje życie na właściwym torze. Jest codziennie testowana przez matkę. Teraz mama i córka pracują, aby przezwyciężyć swoją przeszłość i zbudować lepszą przyszłość dla swojej rodziny.

Kryptonim Jane

W Chicago w 1972 roku policja aresztowała siedem kobiet, które należały do tajnej grupy. Używając kryptonimu Jane i bezpiecznych domów, zbudowały podziemną usługę dla kobiet szukających bezpiecznej, niedrogiej i nielegalnej aborcji.