Skoro mamy piąteczek to trzeba zajrzeć do serwisów streamingowych. Niekwestionowanym numerem jeden tego weekendu jest z całą pewnością Stranger Things 4, który dzisiaj pojawił się oczywiście na platformie Netflix.

Sam Netflix to jednak nie wszystko, bo również nowości HBO Max potrafią zadziwić i to pozytywnie. W tym tygodniu wskoczyło sporo nowych odcinków trwających sezonów seriali, ale także kilka innych pozycji, które z pewnością umilą każdego weekendowe wieczory. Zobaczcie więc, co dobrego jest do obejrzenia a w HBO Max.

Nowości HBO Max

Legenda

Pan Ciemności chce zniszczyć ostatnie jednorożce, żeby Ziemię spowił wieczny mrok. Jack i jego przyjaciele robią wszystko, co w ich mocy, żeby uratować świat i księżniczkę Lili przed władcą Ciemności.

Zmowa

Gdy młody szef browaru zostaje znaleziony martwy, w sprawę zostaje wciągnięta czwórka jego pracowniczek — Anna, Nancy, Louie i Cat. Bohaterki zaczyna łączyć tajemnica, która na zawsze zmienia ich życie.

Poświęcenie Hasana

Hodowca jabłek Hassan dowiaduje się, że firma energetyczna chce wybudować na jego ziemi słup wysokiego napięcia. Postanawia temu zapobiec, nawet jeśli ceną za to ma być zerwanie kontaktów z przyjaciółmi i sąsiadami.

Ostatnia wyprawa

Po wyjściu z więzienia młody mężczyzna niechętnie wyrusza w podróż wraz ze swoim ojcem, aby rozsypać prochy matki nad odległym jeziorem w Irlandii. Wspólna podróż niespodziewanie pozwala im zaleczyć rany z przeszłości.

Coś się kończy, coś zaczyna

Idealistka na życiowym zakręcie próbuje uporządkować swoje życie, ale niespodziewanie dla samej siebie wikła się w trójkąt miłosny z wolnym duchem i jego twardo stąpającym po ziemi najlepszym przyjacielem.

Żona pilota

Trophy

Wnikliwy dokument przedstawia skomplikowane i pełne paradoksów związki między polowaniami na grubego zwierza i ochroną przyrody.

Arktyka

Z mamą czy z tatą

Flora i Victor to urodzeni zwycięzcy, którzy zawsze i wszędzie ze sobą rywalizują. Każde z nich chce wygrać sprawę rozwodową. Inaczej niż zwykle, oboje walczą ze sobą zaciekle, żeby NIE przyznano im prawa do opieki nad trójką ich dzieci.

Wszystko w porządku

Los Angeles podczas pandemicznego kryzysu. Niedawno owdowiała fryzjerka Danny i jej 8-letnia córka są zmuszone żyć na ulicy. Danny próbuje znaleźć dla nich dach nad głową i jakoś chronić swoje dziecko.

I Am Bolt

Zobaczcie z bliska, co tak naprawdę oznacza bycie Usainem Boltem – od treningów po rywalizację na światowej arenie. Bolt, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście!

San Andreas

W Kalifornii dochodzi do potężnego trzęsienia ziemi. Doświadczony pilot i ratownik Raymond Gaines próbuje dostać się z Los Angeles do San Francisco, aby odnaleźć ukochaną córkę.

Dzikie korzenie

Kiedy 12-letnia Niki dowiaduje się, że jej ojciec został zwolniony z więzienia i przyjechał do miasteczka, postanawia się z nim spotkać w tajemnicy, co bardzo odradza jej babcia. Podczas spotkania Tibor musi stawić czoła swojej przeszłości.