HBO Max miał bardzo dobre wejście do Polski, a w ofercie dodano sporo nowości w porównaniu z HBO GO. Od tego czasu praktycznie codziennie dodawane są nowe produkcje, także i dzisiaj. Co więc obejrzeć na koniec weekendu?

Pierwszy polski serial od HBO Max pojawi się już 1 kwietnia 2022. Będzie to Odwilż, który zapowiada się interesująco, także ze względu na obsadę. Do tego czasu jednak musimy zadowolić się tym, co aktualnie jest w ofercie, a jest tego naprawdę sporo.

R E K L A M A

HBO Max – ile kosztuje?

HBO Max przygotowało dość atrakcyjną ofertę dla tych, którzy zdecydują się wykupić opcję na cały rok. W jej ramach otrzymamy 12-miesięczny dostęp w cenie 8 miesięcy. W ofercie znajdują się produkcje takich firm, jak Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original i wiele innych.

Nowi użytkownicy mogą skorzystać z promocyjnej zniżki, jeżeli wykupią subskrypcję w serwisie do dnia 31 marca br. włącznie. Dotychczasowi użytkownicy HBO GO, subskrybujący serwis bezpośrednio, zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max, a cena ich subskrypcji będzie wynosić jedynie 19,99 zł miesięcznie.

HBO Max nowości

Pożądanie

Po tym, jak jej ogólnokrajowe badanie sugeruje, że seks to droga do zdrowia, Anette i jej trzy przyjaciółki zaczynają zastanawiać się, jak sprawić, by ich życie seksualne nie zostało zaprzepaszczone przez karierę, dzieci, partnerów i prozę życia.

Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie

Mistrz Krecio to uroczy, pozytywnie nastawiony do życia kret, który mieszka głęboko pod ziemią w Krecim Mieście. Pewnego dnia zostaje strażnikiem Mistycznego Podręcznika Magii.

All American: Homecoming

Młoda tenisistka z Beverly Hills i elitarny zawodnik baseballu z Chicago grają na studiach o wysokie stawki. Ich wczesna dorosłość na prestiżowym HBCU jest pełna wzlotów, upadków i seksualnych doświadczeń.

Dobry człowiek

Benjamin i Aude są kochającą się parą i brak im tylko jednego – dziecka, którego Aude pragnie, ale nie może urodzić. Benjamin chce spełnić to marzenie i decyduje, że to on zajdzie w ciążę a nie Aude, ponieważ zanim stał się Benjaminem, miał na imię Sarah.

Euforia (odcinki specjalne)

Drugi odcinek specjalny wyróżnionego trzema nagrodami Emmy serialu HBO.

Rick i Morty, odcinki specjalne

W tym odcinku tytułowy duet trafia do przygodowej gry wideo, w której błąd w symulacji skutkuje miksem niektórych postaci, miejsc i momentów znanych z pierwszych czterech sezonów serialu Rick i Morty.

Lepsze życie – sezon 5 (trzy odcinki, reszta co tydzień)

Matka trzech dziewcząt stara się spełniać swoje marzenia i zarabiać na życie jako aktorka w Los Angeles.

Buladó

Utrzymany w konwencji magicznego realizmu film o rodzinie z wyspy Curaçao. 11-letnia Kenza ma dwóch ważnych mężczyzn w swoim życiu – twardo stąpającego po ziemi ojca Quira i uduchowionego dziadka Weljo. Obaj przestają się ze sobą dogadywać.

Jak Feniks

Dokument podąża za aktorką i aktywistką Evan Rachel Wood, która wykorzystuje swoje doświadczenie ofiary przemocy domowej, aby wymierzyć sprawiedliwość, leczyć rany i odzyskać prawo do swojej historii.

Zagadki rodziny Hunterów

Po spędzeniu pierwszej nocy w nowym domu Max, Tess, Anika, Sal i Daniel odkrywają, że ich przyrodni rodzice zniknęli.

Justice League Action

Batman, Superman i Wonder Woman poprowadzą superbohaterów DC przeciwko ich najbardziej niesławnym przeciwnikom.