Nic tak nie raduje fanów filmów i seriali, jak zbliżający się weekend. Miłośnicy kina mogą w ten dzień udać się na filmowe premiery, a fani streamingu i seriali zasiąść przed TV. Z tego też względu przeglądamy oferty serwisów streamingowych, szczególnie tych największych. Spójrzmy do HBO Max.

Piątek to i nowości HBO Max. A tutaj, jak zawsze zresztą, dzieje się sporo. Do oferty wskoczyła kolejna część filmu ze świata Harrego Pottera, czyli Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a.

Nowości HBO Max

Premiera serialu Rozmowy z przyjaciółmi (Conversation With Friends) to jedna z większych nowości czerwca w HBO Max. Dzisiaj do serwisu trafił cały sezon serialu (dzięki temu, że to produkcja zewnętrzna), który liczy 12 odcinków.

R E K L A M A

Rozmowy z przyjaciółmi

Choć zerwały ze sobą trzy lata temu, Frances i Bobbi są praktycznie nierozłączne i razem występują w Dublinie jako poetki słowa mówionego. Na jednym z występów poznają Melissę (Jemima Kirke), pisarkę, która jest nimi zafascynowana. Bobbi i Frances zaczynają spędzać czas z Melissą i jej mężem, Nickiem (Joe Alwyn), przystojnym, ale powściągliwym aktorem. Podczas gdy Melissa i Bobbi flirtują ze sobą otwarcie, Nick i Frances nawiązują intensywny, sekretny romans, zaskakujący dla nich obojga. Wkrótce romans zaczyna poddawać próbie więź między Frances i Bobbi, zmuszając Frances do ponownego przemyślenia wielu kwestii dotyczących jej samej, ale i przyjaźni, która tak dużo dla niej znaczy.

Metalokalipsa

Animowane przygody członków zespołu deathmetalowego Dethklok, którzy są tak sławni i osiągnęli tak duży sukces, że stali się celem przestępców podobnych do Iluminatów.

Climax

Pewnej zimowej nocy grupa tancerzy zbiera się w opuszczonej szkole, która znajduje się na odludziu. Kiedy domowa sangria zostaje doprawiona LSD, szalona impreza w zamkniętym budynku zamienia się w ekstremalnie psychodeliczną podróż.

Kochana mamusia nie żyje

Film dokumentalny HBO pokazujący toksyczną relację łączącą matkę i córkę. Dręczona przez lata dziewczyna w końcu postanowiła zemścić się na swojej oprawczyni.

Bez skazy

Dwaj chirurdzy plastyczni, Christian Troy i jego najlepszy przyjaciel Sean McNamara, korzystają ze wszystkich benefitów, jakie niesie ze sobą prowadzenie w Miami odnoszącej sukcesy kliniki.

I że cię nie opuszczę

W wyniku wypadku świeżo upieczona mężatka traci pamięć. Oddany mąż wspiera ją w powrocie do zdrowia i stara się odzyskać jej miłość.

Zmagania

Michel jest wiecznym chłopcem, który marzy tylko o motocyklach i spędza czas ze swoim najstarszym synem i kumplami. W wieku 50 lat musi jednak zająć się dzieckiem, którego doczekał się ze swoją byłą.

Cios Gensana

Japończyk z protezą nogi jedzie na Filipiny, aby trenować i realizować swoje marzenie o zostaniu zawodowym bokserem.

Balon

Są lata 80. XX wieku, a Chiny właśnie wprowadziły politykę jednego dziecka, aby kontrolować wielkość rodzin. Kiedy dwoje z jej trojga dzieci niszczy pozostałe w domu prezerwatywy, pomyliwszy je z balonami, Drolkar staje przed dylematem.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a

Profesor Albus Dumbledore prosi magizoologa Newta Skamandera, żeby stanął na czele nieustraszonej drużyny złożonej z czarodziejów, czarodziejek i pewnego dzielnego mugolskiego piekarza. Wspólnie muszą wyruszyć w niebezpieczną misję.