Myszki i klawiatury Logitech to jedne z najpopularniejszych zestawów do pracy, a jak jest z innym przeznaczeniem? Pojawiła się ciekawa nowość: Logitech Studio!

Jeśli myślisz o porządnej myszce do pracy to na pewno na myśl przychodzi mysz MX Master 3, która jest genialna sama w sobie i na pewno przemieszcza się po milionach biurek grafików i porgramistów na całym świecie. Podobnie zresztą, jak klawiatura Logi MX Keys, która praktycznie jest przyspawana do mojego blatu i za nic bym jej nie oddał.

Logitech Studio to zupełnie nowa  mysz i klawiatura

Natomiast patrząc na zastosowanie tych zestawów do innych niż zawodowe, celów to już nie jest tak kolorowo. Przynajmniej nie było do tej pory, bo Logitech zaprezentowało właśnie kolorowe myszki i klawiatury. Te drugie nie dość, że przyciągają kolorami to jeszcze są mechanicznie. Tego właśnie brakowało w ofercie producenta.

R E K L A M A

Myszka Logitech MX Vertical – pionowo też jest wygodnie

Logitech POP Keys

Przyjrzałem się tej klawiaturze i na początku myślałem, że to zabawka. Jednak po dokładniejszym spojrzeniu i przeczytaniu specyfikacji przyznaję, że może ona trafić do niejednego klienta, a na pewno do (jakoś przyszło mi w pierwszej myśli) influencerek. Jest kolorowo, jest fotogenicznie, ale przecież nie o to chodzi w klawiaturach, prawda?

Logitech POP Keys
Logitech Studio klawiatura i mysz wyglądają obłędnie

Klawiatura POP Keys ma na wypsoażeniu aż osiem nasadek klawiszy emoji. Nasadek wymiennych, co istotne. Połowa z nich jest od razu preinstalowana na klawiaturze, a wszystkie możemy łatwo dostosować w genialnej (wiem z doświadczenia) aplikacji Logitech Options. Dostępnych jest też 12 nowych skrótów klawiszowych FN, takich jak Snip Screen (wykonanie zrzutu ekranowego), Mute Mic (wyciszenie mikrofonu)  i Media Keys (dostęp do odtwarzacza multimediów), które ułatwiają codzienną pracę.

Myszka POP Mouse od Logitech

Myszka POP Mouse od Logitech
Myszka POP Mouse od Logitech

Tutaj również jest kolorowo, ale i delikatnie. Mowa o wielkości myszy, która jest kompaktowa i – jak zachwala producent – zmieści się nawet w kieszeni. Wierzchnia warstwa została pokryta gładką obudową, dzięki czemu używanie myszki nie będzie męczyć dłoni. Mysz POP jest dostępna w wielu żywych kolorach, które ożywiają codzienne stanowisko pracy. Po pobraniu oprogramowania Logitech Options mysz obsługuje technologię Logitech Flow, która umożliwia łatwe kopiowanie i wklejanie tekstu oraz przenoszenie plików i obrazów między komputerami.

Logitech MX Keys Mini może być świetną alternatywą dla Magic Keyboard!

Ceny i dostępność

POP Keys, POP Mouse dostępne są na stronie Logitech.com oraz u innych sprzedawców na całym świecie. Przewidywana cena detaliczna to 449 PLN za POP Keys oraz 179 PLN za mysz POP Mouse.