W sklepie Epic Games Store można już odebrać kolejne 2 darmowe gry. Tym razem są to Godfall Challenger Edition i Prison Architect.

Tak jak można się było spodziewać, Epic Games Store udostępnił kolejne darmowe gry. Poprzednio dostaliśmy hitowe Dead by Deadlight, a osoby nie przepadające za horrorami także otrzymały coś dla siebie. Drugą grą było while True: learn() będące czymś w rodzaju symulatora programisty.

W tym tygodniu Epic także zaserwował graczom produkcje z dwóch różnych światów. Darmowymi tytułami zostały Godfall Challenger Edition i Prison Architect.

R E K L A M A

Dwie darmowe gry na PC w Epic Games Store w sam raz na jesień

Godfall Challenger Edition

Godfall to gra action-RPG w klimatach fantasy. Wcielając się w rycerzy o niesamowitych mocach i mistycznym wyposażeniu stoczymy walkę o przyszłość świata. Jego większość już przepadła, a garstka wojowników to ostatnia nadzieja pozostałych przy życiu mieszkańców.

Edycja Challenger, którą proponuje Epic Games Store, to okrojona wersja gry zawierająca trzy tryby: Lightbringer, Dreamstones i Ascended Tower of Trials. Nasza postać jest już ulepszona do maksymalnego poziomu, a my możemy skupić się na samej rozgrywce.

Ta oparta jest na gatunku looter slasher. Wrogowie atakują całymi hordami, a pokonać ich możemy przy użyciu rozmaitych broni, głównie krótkodystansowych, takich jak podwójne miecze, bojowe młoty czy wielkie ostrza. Gra działa zarówno w trybie single jak i multiplayer, oferując rozgrywkę dla nawet 4 osób.

3 nowe darmowe gry dostępne od wczoraj w Epic Games Store

Prison Architect

Prison Architect to świetnie oceniana gra studia Introversion. Rozgrywka przenosi nas do własnego więzienia (projektujemy je na samym początku), na które patrzymy z perspektywy lotu ptaka. Naszym zadaniem jest efektywne zarządzanie placówką, dbając między innymi o spełnianie potrzeb więźniów, takich jak zapewnienie im jedzenia czy możliwości spacerowania.

Nie jest to jednak prosty symulator, bo do obowiązków gracza należy doglądanie takich spraw jak działanie sieci elektrycznej czy zabezpieczeń. Podstawą jest też sprawne dysponowanie budżetem – nasze czyny niosą za sobą zyski i straty. Każdy z więźniów ma też inny charakter i niektórzy z nich mogą sprawiać problemy, zaczynając od drobnych bójek aż po zorganizowane ucieczki.

Obie gry można odebrać w Epic Games Store aż do 16 grudnia. Po tym czasie możemy spodziewać się kolejnych darmowych gier, a krążą nawet plotki, że do końca roku otrzymamy ich jeszcze nawet 15. Niedługo przekonamy się, czy Epic faktycznie zaserwuje graczom taki świąteczny prezent.


Posłuchaj nas!