Epic Games Store chyba wręcz przyzwyczaił już graczy do darmowych produkcji udostępnianych co jakiś czas. Coraz niższe temperatury na zewnątrz z pewnością skłonią wiele osób do szukania rozrywki w domu. Gry jak zwykle będą niezłym wyborem, a dodatkowe 3 tytuły dodane do biblioteki urozmaicą jesienno-zimowe rozgrywki.

Guild of Dungeoneering

Guild od Dungeoneering to wyjątkowa gra irlandzkiego studia Gambrinous. Rozgrywka polega na wcieleniu się w przywódcę poległej gildii i przywrócenie jej dawnej świetności. Tytuł łączy elementy karciane oraz RPG. Naszym zadaniem będzie rozbudowywanie bazy i zdobywanie coraz to lepszych przedmiotów i podopiecznych. By zyskać złoto potrzebne do rozwoju, trzeba będzie wysłać członków gildii pod ziemię, gdzie korzystając z kart, zbudujemy labirynt w taki sposób, by umożliwić im jak najłatwiejsze go przejście.

KID A MNESIA EXHIBITION

KID A MNESIA EXHIBITION jest tytułem zaprezentowanym dosyć niedawno, bo na konferencji PlayStation Showcase 2021. Przy użyciu oryginalnych dzieł sztuki i nagrań stworzono cyfrowo-analogowy świat, który gracze będą musieli przemierzać do góry nogami. Z pewnością jest to dosyć nietypowy opis gry eksploracyjnej, ale rozgrywka zapowiada się naprawdę ciekawie.

Never Alone

Urokliwa platformówka studia Upper One Games została wydana już kilka lat temu. Opiera się na historii młodej dziewczyny z plemienia Inupiaq, przemierzającej mroźne lokacje w towarzystwie białego lisa. Jej celem jest uratowanie swojego ludu przed niebezpiecznymi anomaliami pogodowymi. W grze znajdziemy wiele postaci znanych z opowieści ludowych wspomnianego plemienia, a twórcy zadbali o ich odpowiednie przedstawienie. Never Alone może być przygodą zarówno dla pojedynczego gracza, jak i dla 2 osób. Tytuł oferuje bowiem rzadko spotykany w dzisiejszych czasach kooperacyjny tryb wieloosobowy na wspólnym ekranie, w którym jeden z graczy kieruje dziewczynką, a drugi lisem.

Oprócz udostępnienia wspomnianych tytułów za darmo Epic Games Store zapowiedział również kolejne darmowe gry. Niedługo otrzymamy między innymi bardzo wysoko oceniane theHunter: Call of the Wild. Jedno jest pewne – będzie w co grać!