W Epic Games Store co tydzień możemy odebrać darmowe pozycje na PC. W ostatnich tygodniach są to zazwyczaj dwie gry poza nielicznymi wyjątkami. Dzisiaj nie jest inaczej, bo Epic podarował dwie gry, które można pobrać na swojego blaszaka.

Darmowe gry PC w Epic Games Store skutecznie wypełniają moją bibliotekę. Nie są to oczywiście zawsze głośne tytuły, ale to też się zdarza. Epic dorzuca tytuły ambitne, a sporą część z nich ogrywam na co dzień.

Darmowe gry PC w Epic Games Store

Jeśli interesuje Was polowanie, a jednak po drodze Wam bardziej z przyrodą niżeli zabijaniem zwierząt, to na pewno zainteresuje Was pierwsza z gier. „theHunter: Call of the Wild” zabierze Was w witrualną przygodę na polowanie. Gra nie jest wymagająca, ale bardzo dokładna. Odwzorowane są praktycznie wszystkie aspekty prawdziwego polowania, poza zabijaniem realnym oczywiście.

„theHunter: Call of the Wild” za darmo na PC

Gra została wydana w 2017 roku zarówno na PC, jak i konsole. Jest to kolejna z odsłon cyklu zapoczątkowanego w roku 2009. Już wtedy tytuł znalazł wierną rzeszę fanów, która ogrywa produkcję do dzisiaj. W grze możemy wybrać tryb single albo multiplayer. W tej drugiej wersji rozpoczniemy przygodę z naszymi znajomymi. W czasie wędrówki po urokliwych lasach czymś fascynującym jest zauważenie po długim spacerze jeleniego poroża. Tylko do Was będzie należała decyzja, czy strzał oddać, czy się powstrzymać.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7 (64-bitowy)
  • Procesor: Intel i3-4170
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Wolne miejsce na dysku: 60 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GTX 660 lub ATI HD7870 z 1GB VRAM

Antstream Arcade i pakiet darmowych monet

Antstream Arcade nie jest osobną grą, a pakietem najróżniejszych produkcji. W zestawie jest ponad 1000 gier, a mianownikiem, który ich łączy jest RETRO. Zagraj w klasyczne gry takie jak Space Invaders, Bubble Trouble i Metal Slug. Przygotowaliśmy dla Ciebie tytuły z wielu różnych gatunków – od strzelanek, przez bijatyki i platformówki, po przygodówki. W darmowym zestawie znajduje się natomiast 1090 darmowych gems do wykorzystania w grze. Tę walutę możesz wykorzystać w grach, wyzwaniach i ograniczonych czasowo turniejach.

Gry są dostępne od dzisiaj od godziny 17:00. Będzie je można dodawać do swojego darmowego konta w Epic Games Store do 2 grudnia 2021, kiedy to na Epicu pojawią się następne darmowe pozycje.