Znakomita promocja w Epic Games Store.

Sklep z grami w wersji cyfrowej Epic Games Store staje się jednym z liderów branży. Serwis Steam zaczyna mocno odstawać, przynajmniej jeśli chodzi o promocje i ceny produkcji w swoim katalogu.

Już sam fakt rozdawania co tydzień darmowej gry przez Epic Games Store daje sporo do myślenia, bo często są to niezłe tytuły. Kolejny już raz Epic odpalił również świąteczne rozdawnictwo i codziennie do końca roku (począwszy od 16 grudnia) udostępni jedną darmową grę. To jednak nie wszystko, bo dzisiaj wystartowała świąteczna wyprzedaż, gdzie oprócz atrakcyjnych cen otrzymujemy bonus 40 zł za zakupy za minimum 59,99 zł. Czego chcieć więcej?

R E K L A M A

Świąteczna wyprzedaż w Epic – najlepsze oferty

W ostatnim okresie mnóstwo jest okazji do uzupełnienia swojej wirtualnej biblioteki gier. Począwszy od Black Friday, poprzez wyprzedaże Cyber Monday, a na tych świątecznych kończąc, można dostać zawrotu głowy. Tak jest w moim przypadku, ale staram się jakoś ogarnąć najlepsze wyprzedaże. Na co warto zwrócić uwagę w Epic Games Store?

Disco Elysium – The Final Cut – 22,55 zł

Kultowa gra dostępna jest w bardzo niskiej cenie. Wcielamy się w detektywa z unikalnym zestawem umiejętności do swojej dyspozycji. Przesłuchuj niepowtarzalne postacie, rozwiązuj sprawy morderstw lub bierz łapówki. Zostań bohaterem lub całkowitym wrakiem człowieka.

Horizon Zero Dawn Edycja Kompletna – 44,50 zł

Hit wprost z konsoli Sony PS4. Długo fani musieli czekać na wersję PC, a ta wreszcie jest i to w bardzo niskiej cenie. Przeżyj całą legendarną wyprawę Aloy i rozwikłaj tajemnice Ziemi z przyszłości opanowanej przez śmiertelnie groźne maszyny. Używaj niszczycielskich ataków taktycznych podczas polowania na swoje ofiary i odkryj majestatyczny, otwarty świat w tej nagradzanej grze RPG akcji!

Red Dead Redemption 2 – 84,95 zł

Kolejna gra, na którą gracze musieli poczekać jeśli chodzi o wersję PC. Red Dead Redemption 2, które zdobyło ponad 250 doskonałych ocen i 175 nagród dla gry roku, to spektakularna opowieść o honorze i lojalności u zarania współczesności. Zawiera Red Dead Redemption 2: Tryb fabularny i Red Dead Online.

Wszystkie ceny zawierają rabat 40 zł, który dodawany jest na etapie zamówienia. Oczywiście to tylko najciekawsze pozycje, a wszystkie gry w wyprzedaży znajdziecie na dedykowanej stronie w Epic Games Store!