Moje trzy najważniejsze gadżety w 2021 roku?

Dwa z nich nie są elektroniczne, nie wymagają baterii do działania i mają jasne przeznaczenie. Od razu zaznaczę, że na liście nie ma Pstryka. Ten trafił do zestawienia zeszłorocznego. A co tym razem stało się dla mnie szczególnie ważne i przydatne? Kolejność jest przypadkowa, ze wszystkiego korzystam z taką samą intensywnością.

Ze względu na to, że zajmuję się modelarstwem, to często opracowuję drobne elementy. Pomocna w tym okazała się „trzecia ręka” z lupą. Jej walory doceniłem, szczególnie gdy malowałem figurki. Wystarczyło złapać podstawę i mogłem spokojnie malować. Bez obawy, że gdzieś mi umkną jakieś detale albo źle przyłożę pędzel. Koszt? Zawrotne 15 złotych!

R E K L A M A

Jakie gadżety doceniłem w 2021 roku?

IMG 20211231 100738

Jeszcze nie wychodzę z kącika modelarza! Kolejnym gadżetem, który ułatwił mi życie jest… szklany pilnik. Tak! Dobrze widzicie! Mam spory zestaw narzędzi do szlifowania elementów modeli, a jednak zawsze mnie drażniły niedoskonałości powstające przy takiej obróbce. Postanowiłem zainwestować w szklany pilnik. Rdza się go nie ima, łatwo go wyczyścić, a elementy modeli wymagają mniej szlifowania.

IMG 20211231 101010

Ostatnią rzeczą, jaką szczególnie doceniłem w tym roku, okazał się Xbox Series S. Też jestem w szoku! Stanowi dla mnie idealną odpowiedź na potrzebę rozegrania kilku sesji z gry dostępne w ramach Xbox Game Passa. Na dodatek często mogę kontynuować zabawę na komputerze. Ale lubię czasem wyjść z mojego domowego biura i posiedzieć w innym otoczeniu. Co ciekawe, Xbox Series S, jest również często okupowany przez moją Żoną. Ma teraz dobre miejsce do nadrabiania filmowych zaległości na Netfliksie.

IMG 20211231 101311

To mój top gadżetów. Wiem, było mało „elektronicznie”. Czasem tak bywa!


Posłuchaj nas!