Poczyniliśmy kilka zmian w naszej organizacji i szukamy nowych rąk do pomocy. Szukamy redaktorów do DailyWeb, jak i do naszych Rozładowanych, a także człowieka, który wesprze naszą sprzedaż.

Chcemy zasilić skład naszej redakcji o nową krew, która będzie wspierała nas w codziennej/cotygodniowej walce ze światem niusów, nie tylko ze świata technologii. Ogromnie nam zależy na własnej, nietuzinkowej, ale uczciwej i podpartej mocnymi faktami opinii.

Ale od początku.

R E K L A M A

Kogo szukamy?

Szukamy pasjonatów, ludzi żyjących technologią tak jak my. Gwarantujemy, że redakcyjna atmosfera i możliwości rozwoju są naprawdę fajne. Lubimy dobre memy i integrację pośród przyrody. Celujemy głównie we freelancerów i freelancerki, którzy pisanie na DailyWeb dorzucą do swoich pozostałych obowiązków. Ale oczywiście to tylko propozycja. Po prostu ten schemat nam się sprawdza do tej pory, ale jeśli umiesz pisać i lubisz to robić, to skontaktuj się z nami, a resztę jakoś dogadamy 😉

Redaktorzy i redaktorzy niusowi DailyWeb

Tym razem mamy sporo wakatów, szukamy redaktorów do DailyWeb, którzy będą dostarczać min. 3 teksty w tygodniu o długości nie mniejszej niż 700 słów lub w wymiarze niusowym 5 tekstów per tydzień o treści min 350 słów. To średniej wielkości artykuły, ale wymagają chwili, by je napisać. Terminy mamy zupełnie elastyczne, do ustalenia indywidualnie. Liczymy na osoby, które mają coś do powiedzenia i śledzą/chcą śledzić to, co dzieje się w branży, a mają swoją ulubioną gałąź (mile widziane: SEO, SEM, e-commerce, pop-nauka, Smart Home, UX, WebDev, foto i video, webdesign, marketing i nowe media, WordPress).

Redaktorzy Rozładowani.pl

Szukamy również redaktorów do serwisu rozładowani.pl. Potencjał tego serwisu jest ogromny, a wszystko za sprawą rewolucji, którą niesie elektromobilność. Szukamy fanów e-bików, e-samochodów i wszystkiego, co ze światem e-mobilności się łączy. Tutaj liczymy także na Niusmanów, którzy będą dowozić min. 1-2 teksty dziennie (350 słów), a więc raczej krótkie. Dodatkowo także redaktorów, którzy będą dowozić nieco dłuższe teksty w cyklu cotygodniowym (3-4 teksty) per tydzień o długości min 500 słów.

New Business Developer (człowiek od sprzedaży)

Szukamy również człowieka, który wesprze nasz zespół od sprzedaży. Potrzebujemy osoby na pół etatu, która chciałby dorobić sobie przyzwoite pieniądze, sprzedając powierzchnię reklamową w ramach DailyWeb.pl i Rozładowani.pl. Nazwaliśmy tę rolę New Business Developer. Co ważne nie wymagamy wielkiego doświadczenia, bardziej zależy nam na sumienności, determinacji, łatwości w nawiązywaniu kontaktów. Całej reszty Cię nauczymy :)

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na naszej stronie rekrutacyjnej: dailyweb.pl/rekrutacja.