Gadżety na halloween to kolejna z kategorii, którą postanowiliśmy Wam zaprezentować z okazji tego święta. Po zestawach LEGO, grach wideo – czas na moją TOP-kę, związaną z mniejszymi i większymi urządzeniami lub akcesoriami, które mogą się przydać 31 października.

Przyznam szczerze, że miałem spory problem z wybraniem najlepszych propozycji. W ostatniej chwili wyrzuciłem z rankingu… klapki KUBOTA, które po ciemku neonowo się świecą. Nie do końca to gadżet, więc nie pasowało mi do charakteru tego wpisu, poza tym znalazłem sporą konkurencję. Niemniej jednak – jeśli zachęciłem – to polecam sprawdzić, bo obuwie prezentuje się niesamowicie.

//dzisiaj na dailyweb

Jednakże – w moim rankingu znajdzie się jeden przedmiot, który nie jest związany stricte z technologią, za to pozostałe już – jak najbardziej tak. Zdecydowanie – potrzebują energii do tego, aby zrobić wrażenie na halloween. Zapraszam do krótkiej lektury, w której znajdziecie różne świecące się strachy lub designerskie projekty, związane ze świętem straszenia.

Gadżety na Halloween 2023 – TOP-5 propozycji dla geeków

Grafiki w tekscie 1200x1000 2 3
Gadżety na Halloween to naprawdę ogromna oferta i wybranie TOP-5 było ciężkie

Projektor figur Halloween

Zacznijmy od czegoś, co wydaje się dosyć proste, ale jakże efektowne! Jeśli chcecie zrobić furorę na dzielnicy w Halloween i pokazać swój dom od kreatywnej strony, to będzie to na pewno gadżet idealny dla was! Przez stronę Empik.pl możecie zamówić projektor LED z wymiennymi soczewkami. Urządzenie to jest wręcz perfekcyjne do tego, aby sprawić, że na naszych ścianach pojawią się duchy, nietoperze, dynie czy inne halloweenowe akcenty. Zestaw zawiera projektor i 12 wymiennych soczewek, kabel zasilający o długości 5 metrów oraz szpic do wbicia w ziemię.

  • Gdzie kupić: Empik.com
  • Cena: 171,35 zł

Gadżety na Halloween

Mały dywanik 3D na Halloween

I kolejna niepozorna rzecz, ale za to jaka przerażająca! Kupując klimatyczny dywanik, możecie sprawić, że goście zapamiętają przyjście do waszego do domu do końca życia, albo…umrzeć ze strachu. Koncepcja jest prosta – poliestrowy materiał jest wykonany w taki sposób, aby tworzył iluzję obrazu 3D. Dzięki temu Samara z Kręgu, Klaun z filmu To! lub Jingsaw z Piły może was zaskoczyć, kiedy nadepniecie stopą na dywanik i z przerażeniem zobaczycie, jak jakaś postać się na was patrzy. Do wyboru parę wzorów, ale zdecydowanie motyw z To! najbardziej mnie przekonuje. Jeśli chcecie zrobić wrażenie na zaproszonych gościach na halloweenowej imprezie, to Amazon służy pomocą.

  • Gdzie kupić: Amazon
  • Cena: 147,20 zł

Gadżety na Halloween

Klawisze na klawiaturę mechaniczną z motywem Halloween

Halloweenowych motywów dla graczy jest w sieci całkiem duży wybór. Głównie są związane właśnie z wymiennymi klawiszami na klawiatury. Ja wybrałem – moim zdaniem – najlepiej prezentujący się projekt, ale to tylko jeden z propozycji. Spacja z dynią, pająk spacerujący po klawiszu Enter, trupie czachy i nietoperze z prawej strony urządzenia. Dyniowo-czarna kolorystyka tylko dodaje ducha Halloween. Tak w zasadzie – bym był skłonny używać tych klawiszy cały rok. Świetny design, wyrazistość przycisków i niesamowity klimat. Poza tym w gry z kategorii horror można grać nie tylko 31 października :)

  • Gdzie kupić: Aliexpress
  • Cena: 207,08zł

3 7

Maratony filmowe Halloween 2023 i Splat!FilmFest. Śpieszmy się kochać horrory, bo niektóre cykle startują już jutro!

Maska świecąca LED

Ta propozycja skierowana jest do osób, które ten dzień lubią spędzić poza domem i zrobić wrażenie podczas halloweenowej nocy. Załóżcie maskę, wciśnijcie jeden przycisk i zapukajcie do drzwi. Zdanie cukierek albo przycisk mówione przez zamaskowaną postać, której nos, usta i oczy neonowo  zaświecą się na liliowo – na pewno wprowadzi w konsternacje właścicieli mieszkań. Na imprezę halloweenową również jak znalazł! I to w naprawdę przystępnej cenie. Za niecałe 20 złotych otrzymamy maskę o wymiarach 19 cm x 17 cm. Do niej doczepiony jest metrowy kabel, na którego końcu znajdziemy przycisk uruchamiający efekty świetlne. Do wyboru mamy trzy tryby: ciągły, migając szybki i migający wolny.

  • Gdzie kupić: Empik
  • Cena: 18,88 zł

4 7

Dron ze straszydłem na Halloween

Na pierwszym miejscu gadżet, którego chwilowo nie można zamówić. Dlaczego, więc umieszczam go w tym zestawieniu? Po pierwsze – wygląda rewelacyjnie, bo drugie – może być inspiracją do wykonania takiego latającego stracha w domu. Potrzebujemy jedynie drona, kawałka płachty, farb i odrobiny kreatywności. Ten ciekawy zestaw znalazłem na stronie Aliexpress i dzięki niemu możemy przestraszyć w ciemną noc wiele osób. To dosłownie dron,  wyposażony w światełka, które mogą sprawić, że latająca płachta stanie się prawdziwym duchem. W konkursie gadżetów na halloween, które robią największe wrażenie w skali creepy – ten zdecydowanie jest faworytem.

  • Gdzie kupić: Obecnie niedostępny
  • Cena: Obecnie niedostępny

5 2