Samsung chętnie w reklamach nawiązuje do użytkowników Apple. Najczęściej są oni przedmiotem żartów, tym razem chce im coś pokazać. Za sprawą dwóch iPhone’ów, można odczuć to co widzą użytkownicy Samsungów Galaxy Z Fold5 – i to jest wspaniałe!

Po premierze ostatniej 14 serii Apple iPhone, Samsung wypuścił reklamę, która śmieszkowała z użytkowników Apple (zobaczycie ją poniżej). To nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz, gdy Samsung odwołuje się bezpośrednio do klientów Apple. Przed premiera iPhone’a 15, która odbędzie się 12 września, Samsung próbuje udowodnić wyższość modeli składanych. Chociaż w moim domu jest pełno sprzętu od Apple, to ja po części to kupuję — dlaczego? Już odpowiadam.

//dzisiaj na dailyweb

Składane wrażenia z Galaxy Z Fold5 na iPhonie

Razem z Sebastianem jesteśmy zakochani w formie składanych telefonów i dawaliśmy temu wyraz przy nie jednej okazji. Nie chodzi nam tu konkretnie o któryś model telefonu. Te z każdą generacją stają się coraz lepsze i wytrzymalsze a rynkowymi liderami zdają się być motorola razr 40 ultra oraz Samsung z najnowszą serią Fold.

Galaxy Z Fold5

Samsung w bardzo ciekawy sposób próbuje zachęcić miłośników Apple do porzucenia swoich zwyczajów zakupowych. Jeśli masz w domu dwa iPhony (obojętnie jakie) możesz odpalić specjalnie przygotowaną stronę, która pozwoli doświadczyć, chociaż po trosze wrażeń, jakie na co dzień dostarczane są właścicielom Samsung Galaxy Z Fold5.

Galaxy Z Fold5

Po wejściu na tę stronę, odpali się symulator telefonu Samsung Galaxy z nakładką One UI. W tym miejscu można poznać uroki systemu Android. Po wybraniu z pulpitu apki „Fold Experience” przenosisz się do podstrony, która sparuje cię z drugim iPhonem.

Galaxy Z Fold5
Wybierz apkę Fold lub pośmigaj w One UI od Samsunga

Na nim też otwórz wspomnianą stronę i apkę Fold. Następnie na głównym telefonie wybierz, że będzie on się znajdował po lewej stronie i wygeneruj kod. Na drugim telefonie wybierz makietę po prawej i wpisz kod z poprzedniego telefonu.

Galaxy Z Fold5

Teraz zobaczysz kilka niesamowitych animacji i filmów na podzielonym ekranie. Będziesz mógł też zagrać w hokeja :D.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Z tego miejsca muszę przyznać, że akcja Samsunga jest niesamowicie trafna. Celuje w największą zaletę składanych urządzeń, czyli duży ekran, na którym można zrobić więcej. Powtórzę to jeszcze raz, jeśli iPhone będzie kiedyś składany, to biorę go w ciemno!

Możliwości Samsung Galaxy Z Fold5 sprawdzisz na iPhonie na tej stronie.