W Epic Games Store możemy już odebrać Star Wars: Squadrons. Tytuł będzie dostępny za darmo do przyszłego czwartku.

Jak co tydzień Epic Games Store przygotował dla graczy nową darmową grę. W minionym tygodniu mogliśmy odebrać między innymi Evil Dead: The Game. Teraz przyszła pora na coś dla fanów Gwiezdnych Wojen – w ramach cyklu darmowych gier w Epic Games Store można już dodać do swojej biblioteki Star Wars: Squadrons, czyli z pewnością jedną z najciekawszych i wyjątkowych propozycji ze świata Star Wars w ostatnich latach.

Star Wars
fot. Epic Games

Star Wars: Squadrons za darmo w Epic Games Store

Opanuj sztukę walki myśliwców i poczuj autentyczne doświadczenie pilotażu w STAR WARS™: Squadrons. Zapnij pasy i poczuj adrenalinę w wieloosobowych kosmicznych pojedynkach — z perspektywy pierwszej osoby i razem z Twoją eskadrą. Piloci, którzy się zrekrutują, zasiądą za sterami myśliwców zarówno z Nowej Republiki, jak i imperialnej floty, walcząc w strategicznych kosmicznych bitwach 5 na 5. Modyfikuj swój myśliwiec i dostosowuj kompozycję eskadry, aby dopasować się do zmiennych stylów gry i zniszczyć przeciwników.

Czymże wyróżnia się Star Wars: Squadrons na tle innych dużych produkcji z tego uniwersum? Otóż nacisku nie położono tutaj na emocjonujące starcia przy użyciu mieczy świetlnych, czy bitwy ogromnych armii klonów lub droidów, a na… walki myśliwców. I to nie byle jakie, bo z wieloma elementami pasującymi bardziej do gier symulacyjnych, niż gier akcji. Podczas lotu zadaniem gracza będzie w dużej mierze spoglądanie na kokpit i reagowanie na wskazania rozmaitych czujników i radarów. W grze znajdziemy wiele statków znanych z filmów i seriali, a twórcy udostępnili również możliwość ich personalizacji przy użyciu ponad 50 dodatkowych części, które zmienią sposób walki czy poruszania się maszyny.

R E K L A M A

Co więcej, kampanię dla pojedynczego gracza w Star Wars: Squadrons można przejść w całości korzystając z gogli VR. Jest to więc idealna propozycja dla fanów tej technologii, którzy dobrze odnajdują się w klimatach Gwiezdnych Wojen. Star Wars: Squadrons można odebrać pod tym linkiem do godziny 17:00 1 grudnia.

Netflix tworzy grę AAA dla PC. Rozbudowany RPG będzie najpewniej najbardziej kosztownym działaniem w historii usługodawcy