Jedną z premier miesiąca będzie powrót satyrycznej komedii o fenomenie Katarzyny Wielkiej i jej przeobrażeniu z nikomu nieznanej outsiderki w najdłużej panującą kobietę w historii Rosji. W drugim sezonie serialu Wielka Katarzyna (w tej roli świetna Elle Fanning)  przejmuje rosyjski tron, ale szybko się przekonuje, że detronizacja męża to dopiero początek! Na ekranie gościnnie zobaczymy Gillian Anderson, która wcieli się w matkę carycy.

Inną nowością będzie serial Na wodach północy z Jackiem O’Connellem i Colinem Farrellem w rolach głównych. Produkcja opowie o lekarzu, który chcąc uciec przed swoją przeszłością wyrusza na pokładzie wielorybnika w niebezpieczną podróż do Arktyki. Tam jego ścieżki krzyżują się z brutalnym harpunnikiem Henrym Draxem.

W listopadzie premierę będzie mieć też ostatni, finałowy sezon Gomorry, czyli serialu kryminalnego o tajemnicach neapolitańskiej mafii. Do historii opowiadanej w serialu wracamy w momencie, gdy starcie między Levantesem a Patrizią pozostawiło Neapol w gruzach, zmuszając Genny’ego do porzucenia marzeń o normalności i powrocie do działania.

Nowym serialem będzie również Straż, czyli opowieść inspirowana postaciami stworzonymi przez Sir Terry’ego Pratchetta w cyklu „Świat Dysku”. W produkcji tej Straż Miejska, w szeregach której służy wielu odmieńców, będzie musiała stanąć na wysokości zadania, żeby dokonać rzeczy niemożliwych i uratować świat. Pojawiać się będą trolle, wilkołaki, czarnoksiężnicy oraz inni bohaterowie z przypadku, którzy będą próbować zniweczyć niecny plan wskrzeszenia wielkiego smoka.

Nowością będzie też Dzika Republika, której fabuła przeniesie nas w wysokie Alpy. Po tragicznym incydencie, do którego dochodzi podczas programu resocjalizacji, grupa młodocianych przestępców szuka schronienia w górach. Walcząc z siłami natury oraz własną agresją, tworzą nową społeczność, która rządzi się ustalonymi przez nich prawami. W nadchodzącym miesiącu do

HBO GO wróci też z nowym sezonem serial Wampiry: Dziedzictwo opowiadający o nastolatkach obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami uczniach ze szkoły Salvatore. Pojawi się również kontynuacja pierwszej części sezonu serialu Max Original Plotkara przedstawiającego losy nowej generacji nastolatków z Upper East Side. Tym razem każdy krok młodych nowojorczyków opisywany jest w mediach społecznościowych.

Nowości filmowe w HBO GO

Listopad przyniesie też dużą dawkę nowości filmowych. Będzie wśród nich między innymi Miasto kłamstw, w którym Johnny Depp oraz Forest Whitaker, jako policjant i dziennikarz, połączą siły, by rozwiązać sprawę zagadkowych morderstw raperów Tupaca Shakura i Notoriousa B.I.G. Inną nowością będzie opowieść o zbieraczce skamielin i młodej kobiecie wysłanej nad morze na rekonwalescencję, między którymi niespodziewanie rozwija się pełna namiętności relacja. To film Amonit, w którym w rolach głównych wystąpiły znakomita Kate Winslet oraz Saoirse Ronan.

W nadchodzącym miesiącu nie zabraknie też komedii, a jedną z nich będzie Ostatnia nocka, w której nominowany do Oscara Richard Jenkins zagra starzejącego się pracownika fast foodu ogłaszającego, że po 38 latach pracy przechodzi na emeryturę. Okaże się, że jego ostatnia zmiana będzie wyglądać zupełnie inaczej niż sobie to wyobrażał.

Na rodzinne oglądanie przygotowana została ekranizacja klasycznej powieści dla dzieci autorstwa Roalda Dahla pt.Wiedźmy, z Anne Hathaway w jednej z głównych ról. W filmie autorstwa Roberta Zemeckisa przezorna babcia będzie starała się uchronić swojego osieroconego wnuka przed diabolicznymi wiedźmami.

Dla fanów Kristen Stewart do serwisu dodanie zostanie lekka propozycja Świąteczny szok, a w niej aktorka występuje w roli Abby, która planuje oświadczyć się swojej dziewczynie podczas bożonarodzeniowej kolacji u rodziny. Kiedy jednak dowiaduje się, że Harper utrzymywała ich związek w tajemnicy, zaczyna kwestionować łączącą je relację.

Dla widzów, którzy po kinowym seansie najnowszych przygód Jamesa Bonda chcieliby odświeżyć sobie wszystkie jego historyczne przygody, do serwisu HBO GO wracają starsze filmy o agencie 007, w którego wcielali się kolejno Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore oraz Timothy Dalton.

Dla amatorów kina światowego przygotowany został szeroki wybór filmów z różnych zakątków świata. Będą wśród nich obrazy europejskie, jak włoska komedia To dla twojego dobra przedstawiająca perypetie trzech ojców, którzy ze wszystkich sił starają się chronić swoje córki przed niechcianymi zalotnikami. Czy norweski Ślub Diany, czyli historia pary, która nigdy nie przestaje się kochać, nawet jeśli od czasu do czasu oboje nie mogą znieść swojego widoku, opowiedziana jest z punktu widzenia ich córki.

Z bardziej odległych od nas krajów będą również takie produkcje jak argentyński Błękit morza opowiadający o Loli, idealnej żonie i matce, która desperacko marzy o zmianie, ale jej rodzina chciałaby, żeby wszystko zostało po staremu. Kolumbijski film Zostaniemy zapomniani, oparty na kultowej powieści Héctora Abada Faciolince’a, opowiada natomiast prawdziwą historię ojca pisarza, działacza na rzecz praw człowieka, rozdartego między miłością do rodziny a walką polityczną w ogarniętej przemocą Kolumbii.

Nie zabraknie propozycji dla dzieci, a wśród nich kolejne sezony animacji Między nami, misiami o perypetiach trzech niedźwiedzich braci, którzy próbują odnaleźć się w świecie ludzi czy Pat i świato sympatycznym piesku, który pomimo swoich niewielkich rozmiarów i zamiłowania do zabawy jest bohaterem, który wyciąga swoich przyjaciół z najróżniejszych kłopotów. W listopadzie na dzieci czekać będzie też Elliott z planety Ziemia – serial animowany opowiadający o chłopcu i jego mamie, którzy  nieoczekiwanie wyruszają w podróż po wszechświecie i spotykają mnóstwo ciekawych kosmitów z różnych odległych planet. Craig, Kelsey i J.P. znowu zaproszą młodych widzów nad Potok – to w kolejnym sezonie Craig znad Potoku. W filmie Zuzia i tajemnica Mruczka pewien uroczy, ale też niezwykle psotny kotek wywoła zamieszanie podczas przedszkolnej wycieczki swojej małej właścicielki.

Inną propozycją będzie filmowa wersja popularnego serialu – Bohaterowie Envell: Wyjście z gry. W produkcji czworo uczniów przypadkowo znajdzie przejście i wyląduje w cyfrowym świecie gry komputerowej, gdzie zdobędą supermoce. Dowiedzą się też, że zły Morgarth próbuje uciec do prawdziwego świata i tylko oni mogą go powstrzymać. Do wspólnego familijnego oglądania dodany zostanie film Kosmiczny chłopiec przedstawiający perypetie uzdolnionego jedenastolatka, który postanawia kontynuować marzenie ojca o odbyciu podróży w kosmos.

Filmy dokumentalne

Listopad w HBO GO przyniesie także sporo nowości dokumentalnych. Swoją premierę będą mieć dwie kolejne części serii Music Box, czyli filmów dokumentalnych koncentrujących się na kluczowych momentach w karierze wybranych popularnych artystów lub zespołów, a także na kultowych albumach lub branży muzycznej. Jedna z części poświęcona będzie Alanis Morissette i jej przełomowemu albumowi z 1995 roku Jagged Little Pill, a druga koncentrować się będzie na DMX’ie.

Inną propozycją dokumentalną HBO będzie film Wybór broni. Zainspirowani przez Gordona Parksa  przedstawiający fotografa i filmowca Gordona Parksa, najbardziej znanego z portretowania zwykłych czarnoskórych Amerykanów w codziennych sytuacjach. Poprzez swoje uderzające obrazy Parks przełamał konwencjonalne wyobrażenia o tym, kto był Amerykaninem i używając aparatu jako broni, walczył o sprawiedliwość społeczną i rasową w USA i za granicą.

Premierę będzie mieć też dokument Simple as Water przyglądający się relacjom, jakie łączą dzieci i rodziców. Obraz, przedstawiając historię czterech syryjskich rodzin, koncentruje się na wpływie wojny, separacji i wysiedlenia na więzi rodzinne i uniwersalne znaczenie rodziny. W nadchodzącym miesiącu nowością będzie też czteroczęściowy serial dokumentalny HBO Black & Missing. Dokument podążać będzie za szwagierkami i założycielami fundacji „Black and Missing”, Derricą i Natalie Wilson, które podjęły działania mające na celu wzrost świadomości społecznej dotyczącej marginalizowania przez organy ścigania i krajowe media problemu zaginięć osób czarnoskórych. Wróci też John Wilson z drugimsezonem komediowego serialu dokumentalnego HBO przedstawiającego dole i niedole współczesnego Nowojorczyka – Dobre rady Johna Wilsona.

Więcej o wybranych pozycjach z oferty HBO GO w listopadzie:

Nowe seriale:

 • Na wodach północy (The North Water) – nowy serial opowiadający o lekarzu, który chcąc uciec przed swoją przeszłością wyrusza na pokładzie wielorybnika w niebezpieczną podróż do Arktyki. Na pokładzie jego ścieżki krzyżują się z brutalnym harpunnikiem Henrym Draxem. Jack O’Connell i Colin Farrell w rolach głównych – premiera: 5 listopada, cały sezon 
 • Wampiry: Dziedzictwo IV (Legacies IV) – czwarty sezon serialu o nastolatkach obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami uczniach ze szkoły Salvatore. Kontynuacja Pamiętników wampiróworaz The Originals Wampiry – premiera: 12 listopada  
 • Dzika Republika (Wild Republic) – po tragicznym incydencie, do którego doszło podczas programu resocjalizacji, grupa młodocianych przestępców szuka schronienia w wysokich Alpach. Walcząc z siłami natury oraz własną agresją, tworzą nową społeczność, która rządzi się ustalonymi przez nich prawami – premiera: 12 listopada, cały sezon
 • Straż (The Watch) – serial inspirowany postaciami stworzonymi przez Sir Terry’ego Pratchetta w cyklu „Świat Dysku”; w Straż Miejska, w której szeregach służy wielu odmieńców, musi stanąć na wysokości zadania, żeby dokonać rzeczy niemożliwych i uratować świat – premiera: 19 listopada, cały sezon
 • Gomorra V – finałowy sezon serialu kryminalnego o tajemnicach neapolitańskiej mafii; historia rozpoczyna się w momencie, gdy starcie między Levantesem a Patrizią pozostawiło Neapol w gruzach, zmuszając Genny’ego do porzucenia marzeń o normalności i powrocie do działania -premiera: 20 listopada, odc. 1-2; kolejne co tydzień po dwa odcinki
 • Wielka II (The Great II) – drugi sezon satyrycznej komedii o fenomenie Katarzyny Wielkiej i jej przeobrażeniu z nikomu nieznanej outsiderki w najdłużej panującą kobietę w historii Rosji. W nowym sezonie Katarzyna przejmuje rosyjski tron, ale szybko się przekonuje, że detronizacja męża to dopiero początek – premiera: 20 listopada, po godzinie 11:00, cały sezon
 • Plotkara (Gossip Girl (2021)) – kontynuacja serialu Max Original przedstawiającego losy nowej generacji nastolatków z Upper East Side; śledzimy w nim poczynania kolejnego pokolenia nastoletnich nowojorczyków z prywatnych szkół w dziewięć lat po wydarzeniach z poprzedniej wersji Plotkary – premiera: 25 listopada

Nowe odcinki seriali:

 • Stargirl II – drugi sezon serialu obyczajowego CW z uniwersum DC przedstawia dalsze losy uczennicy liceum Courtney Whitmore i jej ojczyma Pata Dugana – finałowy odcinek: 3 listopada
 • Wampiry: Dziedzictwo III (Legacies III) – trzeci sezon serialu o nastolatkach obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami uczniach ze szkoły Salvatore. Kontynuacja Pamiętników wampiróworaz The Originals – finałowy odcinek: 5 listopada
 • Doom Patrol III – trzeci sezon czerpiącego garściami z komiksów serialu przedstawiającego perypetie nietypowej grupy superbohaterów, Doom Patrol – finałowy odcinek: 11 listopada
 • Love Life II –  serialowa antologia Max Original, w której każdy sezon poświęcony jest innemu bohaterowi. W drugim sezonie produkcji śledzimy losy Marcusa, który kończy właśnie wieloletni związek z kobietą, o której myślał, że będzie tą jedyną – finałowe odcinki: 11 listopada
 • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem VIII (Last Week Tonight with John Oliver VIII) – ósmy sezon autorskiego show Johna Olivera, będącego jedną z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, który prezentuje w programie swój własny punkt widzenia na wydarzenia ze świata polityki – finałowy odcinek: 15 listopada
 • Angela Black – serial opowiadający o pogodzonej ze swoim losem i poczuciem uwięzienia w małżeństwie kobiecie, z którą pewnego dnia kontaktuje się prywatny detektyw, by obnażyć przed nią kilka przerażających prawd dotyczących jej przemocowego męża – finałowy odcinek: 30 listopada
 • We’re Here II –  drugi sezon serialu HBO podążającego za znanymi drag queens, Bob the Drag Queen, Eureką O’Harą i Shangelą, które kontynuują swoją podróż, dzieląc się miłością i pracując na umacnianie więzi w małomiasteczkowej Ameryce
 • Sukcesja III (Succession III) – nowy sezon serialu o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy. Logan Roy, z zaskoczenia zaatakowany w finale drugiego sezonu przez zbuntowanego Kendalla, znajduje się teraz w trudnym położeniu. Trzeci sezon rozpoczyna się, gdy Logan próbuje zabezpieczyć swoje rodzinne, polityczne oraz finansowe zaplecze i sojusz
 • Batwoman III – trzeci sezon serialu  przygodowego, którego bohaterka, aby uratować Gotham przed chaosem, przyjmuje na siebie rolę Batwoman
 • All American IV – czwarty sezon serialu inspirowanego życiem gwiazdy NFL, Spencera Paysingera
 • Niepewne V (Insecure V) – piąty i finałowy sezon stworzonego przez Issę Rae i Larry’ego Wilmore’a serialu HBO, który opowiada o zmaganiach z życiem niepewnej siebie, młodej Afroamerykanki
 • Młody Sheldon V (Young Sheldon V) – piąty sezon serialu o perypetiach dorastającego Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów kultowej Teorii wielkiego podrywu
 • Pohamuj entuzjazm XI (Curb Your Enthusiasm XI) – jedenasty sezon wielokrotnie nagradzanego serialu HBO, którego bohaterem jest neurotyczny milioner i producent telewizyjny Larry David

Filmy – nowości i klasyki:

 • Miasto kłamstw (City Of Lies) – Johnny Depp oraz Forest Whitaker jako policjant i dziennikarz, którzy łączą siły, by rozwiązać sprawę zagadkowych morderstw raperów Tupaca Shakura i Notoriousa B.I.G. – premiera: 7 listopada
 • Amonit (Ammonite) – opowieść o zbieraczce skamielin i młodej kobiecie wysłanej nad morze na rekonwalescencję, między którymi niespodziewanie rozwija się pełna namiętności relacja. Kate Winslet oraz Saoirse Ronan w rolach głównych. Nominacja do BAFTY za najlepsze kostiumy – premiera: 14 listopada
 • Ostatnia nocka (The Last Shift (2020)) – kiedy starzejący się pracownik fast foodu ogłasza, że po 38 latach pracy przechodzi na emeryturę, jego ostatnia zmiana wygląda zupełnie inaczej niż sobie to wyobrażał. Nagroda na MFF w Heartland, w roli głównej nominowany do Oscara Richard Jenkins – premiera: 19 listopada
 • Wiedźmy (The Witches (2020)) – przezorna babcia stara się uchronić swojego osieroconego wnuka przed diabolicznymi wiedźmami. Ekranizacja klasycznej powieści dla dzieci autorstwa Roalda Dahla. Anne Hathaway w jednej z głównych ról, Robert Zemeckis za kamerą – premiera:  21 listopada
 • Świąteczny szok (Happiest Season) – Kristen Stewart jako Abby, która planuje oświadczyć się swojej dziewczynie podczas bożonarodzeniowej kolacji u rodziny. Kiedy jednak dowiaduje się, że Harper utrzymywała ich związek w tajemnicy, zaczyna kwestionować łączącą je relację – premiera: 28 listopada

Kino świata:

 • To dla twojego dobra (Włochy) – komedia przedstawiająca perypetie trzech ojców, którzy ze wszystkich sił starają się chronić swoje córki przed niechcianymi zalotnikami. Nagroda Jury na Comedy Europe Film Festival – premiera: 1 listopada
 • Niezidentyfikowany (Rumunia) – opowieść o porywczym gliniarzu mającym obsesję na punkcie sprawy podpalenia, w którym zginęły dwie kobiety – premiera: 6 listopada
 • Zabójstwo dwojga kochanków (USA) – perypetie mężczyzny, który robi wszystko, co w jego mocy, aby czwórka jego dzieci żyła w zgodzie po tym, jak on i jego żona postanawiają się rozstać. Mimo że obydwoje małżonkowie zgadzają się widywać z innymi ludzi, on nie umie pogodzić się z nowym związkiem byłej ukochanej. Nagroda na Festiwalu Filmowym w Atlancie – premiera: 7 listopada
 • Słodkie rzeczy (USA) – historia brata i siostry z dysfunkcjonalnej rodziny i ich walki o znalezienie stabilności. Dzieciaki ostatecznie postanawiają uciec i przeżyć przygodę życia. Nagroda na MFF w Berlinie – premiera: 7 listopada
 • Sponsor (Canada) – młoda artystka nie jest w stanie zapłacić za czynsz i decyduje się zarejestrować się na stronie internetowej, na której bogaci starsi mężczyźni płacą młodszym kobietom za umawianie się z nimi na randki. Dwie statuetki Canadian Screen Awards – premiera: 8 listopada
 • Zdechnąć trzeba, żebyście przyjechali (Rosja) – komediodramat pokazujący świat tuż przed apokalipsą widziany oczami rodziny, która musi rozliczyć się ze swoimi problemami – premiera: 13 listopada
 • Wuhai (Chiny) – opowieść o mongolskim pośredniku z małego miasteczka, którego codzienność zaczyna się sypać w związku z nieudanym przedsięwzięciem biznesowym. Nagrody m.in. na MFF w Hongkongu i San Sebastian – premiera: 13 listopada
 • Wieczna piękność (Wielka Brytania) – po katastrofalnym w skutkach dniu ślubu Jane przechodzi załamanie nerwowe, które prowadzi ją do schizofrenii paranoidalnej. Jej marna egzystencja zmienia się w dniu, w którym poznaje niespełnionego muzyka. Hawkins w głównej roli – premiera: 14 listopada
 • Złoto dla psów (Francja) – pod koniec sezonu letniego młoda dziewczyna wyrusza do Paryża, aby spotkać się ze swoją wakacyjną miłością. Chłopak odtrąca ją jednak, a ona sama wyrusza w podróż po Mieście Świateł – premiera: 14 listopada
 • Złe prawo (Irlandia) – thriller opowiadający o dwóch prawie obcych sobie braciach, którzy stają po różnych stronach barykady. Dave Connolly jest szanowanym funkcjonariuszem irlandzkiej policji, a jego brat Joe to były skazaniec, który teraz desperacko szuka pomocy – premiera: 15 listopada
 • Ślub Diany (Norwegia) – Liv i Terje nigdy nie przestają się kochać, nawet jeśli od czasu do czasu nie mogą znieść swojego widoku. Historia pary opowiedziana jest z punktu widzenia ich córki, która obserwuje rodziców od najmłodszych lat do czasu opuszczenia rodzinnego domu. Trzy nominacje do nagrody ​​Amanda – premiera: 19 listopada
 • Błękit morza (Argentyna) – Lola jest idealną żoną i matką, która desperacko marzy o zmianie, ale jej rodzina chciałaby, żeby wszystko zostało po staremu. W końcu w kobiecie coś pęka – premiera: 20 listopada
 • Zostaniemy zapomniani (Kolumbia) – film oparty na kultowej powieści Héctora Abada Faciolince’a opowiada prawdziwą historię jego ojca, działacza na rzecz praw człowieka, rozdartego między miłością do rodziny a walką polityczną w ogarniętej przemocą Kolumbii – premiera: 21 listopada
 • Jesteśmy kwita (USA) John Zbikowski, pechowy, małomiasteczkowy bukmacher, nawiązuje niezwykłą przyjaźń z 12-letnim synem swojej byłej dziewczyny i zaczyna przyjmować zakłady na mecze baseballowe ligi młodzieżowej, co wywołuje zamieszanie w lokalnej społeczności. Nagroda na Festiwalu Filmowym SXSW – premiera: 22 listopada
 • Chora pamięć (USA) – Seattle w niedalekiej przyszłości, w samym środku globalnej epidemii. Ludzie zaczynają cierpieć na ciężką i gwałtowną przypadłość przypominającą chorobę Alzheimera, która sprawia, że ich pamięć i wspomnienia zanikają. Pewna para, Jude i Emma, staje w obliczu tej choroby – premiera: 26 listopada
 • Wszystkie piękne koniki (Grecja) – greckie kino obyczajowe o dwójce ludzi na życiowym zakręcie, którzy walczą o przetrwanie swojego związku i powrót w rodzinne strony – premiera: 27 listopada
 • Przewrotny umysł (USA) – młody chłopak cierpi na chorobę psychiczną, którą stara się utrzymać w tajemnicy przed światem. Żyjąc w strachu przed zdemaskowaniem, odnajduje nić porozumienia z dziewczyną, która inspiruje go do zmiany podejścia – premiera: 28 listopada
 • Słodkie cygaro (Francja) – siedemnastolatka z burżuazyjnego, świeckiego, berberyjskiego domu zakochuje się w młodym chłopaku i nagle odkrywa surowe zasady rządzące jej patriarchalną rodziną – premiera: 28 listopada

Filmy i seriale dla najmłodszych: 

 • Elliott z planety Ziemia – serial animowany opowiadający o chłopcu i jego mamie, którzy  nieoczekiwanie wyruszają w podróż po wszechświecie i spotykają mnóstwo ciekawych kosmitów z różnych odległych planet – premiera: 5 listopada
 • Między nami, misiami IV – czwarty sezon animacji przedstawiającej perypetie trzech niedźwiedzich braci, którzy próbują odnaleźć się w świecie ludzi – premiera: 5 listopada
 • Zuzia i tajemnica Mruczka – pewien uroczy, ale też niezwykle psotny kotek wywołuje zamieszanie podczas przedszkolnej wycieczki swojej małej właścicielki – premiera: 6 listopada
 • Młodzi Tytani: Akcja! IIItrzeci sezon serialu, który w komiczny sposób przedstawia codzienność superbohaterów. Widzowie mogą zobaczyć, jak wygląda życie nastolatków obdarzonych niezwykłymi mocami – premiera: 12 listopada
 • Totalna Porażka: Przedszkolaki II– chcecie zobaczyć, jak wszystko się zaczęło? Obejrzyjcie przedszkolne przygody młodszych wersji bohaterów „Totalnej porażki”! – premiera: 12 listopada
 • Fritzi – przyjaźń bez granic – Fritzi opiekuje się małym psem swojej najlepszej przyjaciółki, podczas gdy ta spędza wakacje na Węgrzech. Kiedy dziewczyna nie wraca, Fritzi i czworonóg wyruszają na poszukiwania. Nagroda Niemieckiego Stowarzyszenia Krytyków Filmowych – premiera: 13 listopada
 • Pat i świat II – drugi sezon serialu o sympatycznym piesku; pomimo swoich niewielkich rozmiarów i zamiłowania do zabawy Pat jest bohaterem, który wyciąga swoich przyjaciół z najróżniejszych kłopotów – premiera: 19 listopada
 • Fungisy! II – drugi sezon serialu animowanego o Fungisach, uroczych stworzeniach z baśniowej krainy, które lubią dobrą zabawę! Jest wśród nich wyjątkowy chłopiec – Seth, który nade wszystko kocha naukę i odkrycia – premiera: 19 listopada
 • Bohaterowie Envell: Wyjście z gry – czworo uczniów przypadkowo znajduje przejście i ląduje w cyfrowym świecie gry komputerowej, gdzie zdobywają supermoce. Dowiadują się też, że zły Morgarth próbuje uciec do prawdziwego świata i tylko oni mogą go powstrzymać. Filmowa wersja popularnego serialu – premiera: 20 listopada
 • Craig znad Potoku III – Craig, Kelsey i J.P. w trzecim sezonie znowu zapraszają nad Potok – wspaniałe, dzikie miejsce specjalnie dla dzieci. Tu najróżniejsi bohaterowie przeżywają niesamowite przygody, których granice wyznacza jedynie wyobraźnia. Łap swój tekturowy miecz i ruszaj z nimi! – premiera: 26 listopada
 • Kosmiczny chłopiec – kino familijne przedstawiające perypetie uzdolnionego jedenastolatka, który postanawia kontynuować marzenie ojca o odbyciu podróży w kosmos – premiera: 27 listopada

Filmy i seriale dokumentalne:

 • Wybór broni. Zainspirowani przez Gordona Parksa (A Choice of Weapons: Inspired by Gordon Parks) – film dokumentalny HBO przedstawiający fotografa i filmowca Gordona Parksa, najbardziej znanego z portretowania zwykłych czarnoskórych Amerykanów w codziennych sytuacjach. Poprzez swoje uderzające obrazy Parks przełamał konwencjonalne wyobrażenia o tym, kto był Amerykaninem i używając aparatu jako broni, walczył o sprawiedliwość społeczną i rasową w USA i za granicą – premiera: 16 listopada
 • Music Box – kolejne części serii dokumentalnej koncentrującej się na kluczowych momentach w karierze wybranych popularnych artystów lub zespołów, a także na kultowych albumach lub branży muzycznej jako całość

Music Box: Jagged (odc. 2) – intymne spojrzenie na Alanis Morissette i jej przełomowy album z 1995 roku Jagged Little Pill – premiera: 20 listopada

Music Box: Untitled DMX (odc. 3) – film prezentuje m.in. materiały o zmarłym raperze z czasów, kiedy ten wyszedł z więzienia; to portret mężczyzny zmagającego się z nałogiem, sławą i wewnętrznymi demonami z ostatnich lat jego życia – premiera: 27 listopada

 • Simple as Water – film dokumentalny HBO przyglądający się więziom jakie łączą dzieci i rodziców. Dokument, przedstawiając historię czterech syryjskich rodzin, koncentruje się na wpływie wojny, separacji i wysiedlenia na relacje z najbliższymi i uniwersalne znaczenie rodziny – premiera: 17 listopada
 • Rock & Roll Hall of Fame – ceremonia 2021 program prezentujący uroczystość wprowadzenia w 2021 roku nowych członków do Rock & Roll Hall of Fame – premiera: 20 listopada
 • Black & Missing – czteroczęściowy serial dokumentalny HBO podążający za szwagierkami i założycielami fundacji „Black and Missing”, Derricą i Natalie Wilson. Kobiety podjęły działania mające na celu wzrost świadomości społecznej dotyczącej marginalizowania zaginięć osób czarnoskórych przez organy ścigania i krajowe media – premiera: 24 listopada, cały sezon
 • Dobre rady Johna Wilsona II (How to with John Wilson II) – drugi sezon komediowego serialu dokumentalnego HBO przedstawiającego dole i niedole współczesnego Nowojorczyka – premiera: 27 listopada
 • Bob Costas – nowe odcinki programu HBO prowadzonego przez legendarnego prezentera Boba Costasa. W programie prezentowane są wywiady z największymi postaciami ze świata sportu, rozrywki i kultury popularnej, a także dyskusje dotyczące aktualnych zagadnień sportowych
 • Axios IV – nowe odcinki czwartego sezonu serialu produkcji HBO oraz pochodzącej ze świata nowych mediów firmy Axios, który pomaga widzom lepiej zrozumieć trendy kształtujące współczesną Amerykę i świat

Listopadowe nowości w HBO GO [dzień po dniu]:

1 listopada

Niepewne V, odc. 2

Pohamuj entuzjazm XI, odc. 2

Sukcesja III, odc. 3

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem VIII, odc. 28

To dla twojego dobra

Zakochany bez pamięci

Licencja na zabijanie

W obliczu śmierci

Zabójczy widok

Nigdy nie mów nigdy

Ośmiorniczka

Tylko dla twoich oczu

Moonraker

Szpieg, który mnie kochał

Człowiek ze złotym pistoletem

Żyj i pozwól umrzeć

Diamenty są wieczne

W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości

Żyje się tylko dwa razy

Casino Royale

Operacja Piorun

Goldfinger

Pozdrowienia z Rosji

Doktor No

 

2 listopada

All American IV, odc. 2

Angela Black, odc. 2

We’re Here II, odc. 3

 

3 listopada

Stargirl II, odc. 13

 

4 listopada

Love Life II, odc. 4-6

Batwoman III, odc. 4

Doom Patrol III, odc. 9

Opowieści mojego ojca

 

5 listopada

Na wodach północy, odc. 1-5 (cały sezon)

Młody Sheldon V, odc. 5

Wampiry: Dziedzictwo III, odc. 20

Elliott z planety Ziemia, odc. 1-16

Między nami, misiami IV, ep. 1-33

Historia Deweya Coxa

Na planie, odc. 929

 

6 listopada

Barbershop II, odc. 4

Zuzia i tajemnica Mruczka

Duma i uprzedzenie

Niezidentyfikowany

Star Trek

 

7 listopada

Miasto kłamstw

Słodkie rzeczy

Zabójstwo dwojga kochanków

 

8 listopada

Niepewne V, odc. 3

Pohamuj entuzjazm XI, odc. 3

Sukcesja III, odc. 4

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem VIII, odc. 29

Spokój w sercu

Sponsor

 

9 listopada

Angela Black, odc. 3

All American IV, odc. 3

We’re Here II, odc. 4

 

11 listopada

Love Life II, odc. 7-10

Batwoman III, odc. 5

Doom Patrol III, odc. 10

Trzeba ich rozwieść

 

12 listopada

Dzika Republika, odc. 1-8 (cały sezon)

Wampiry: Dziedzictwo IV, odc. 1

Młody Sheldon V, odc. 6

Totalna Porażka: Przedszkolaki II, odc. 1-49

Młodzi Tytani: Akcja! III, odc. 1-52

13 godzin: Tajna misja w Benghazi

Przyczajony tygrys, ukryty smok

Na planie, odc. 930

 

13 listopada

Bob Costas, odc. 4

Fritzi – przyjaźń bez granic

Pokuta

W ciemność. Star Trek

Wuhai

Zdechnąć trzeba, żebyście przyjechali

 

14 listopada

Axios IV, odc. 17

Amonit

Wieczna piękność

Złoto dla psów

 

15 listopada

Niepewne V, odc. 4

Pohamuj entuzjazm XI, odc. 4

Sukcesja III, odc. 5

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem VIII, odc. 30

Wschodnie obietnice

Złe prawo

 

16 listopada

Angela Black, odc. 4

All American IV, odc. 4

We’re Here II, odc. 5

Wybór broni. Zainspirowani przez Gordona Parksa

 

17 listopada

Simple as Water

 

18 listopada

Batwoman III, odc. 6

Przygody młodego wilkołaka

 

19 listopada

Straż, odc. 1-8 (cały sezon)

Wampiry: Dziedzictwo IV, odc. 2

Młody Sheldon V, odc. 7

Pat I świat II, odc. 34-67

Fungisy! II, odc. 1-10

Ślub Diany

Ostatnia nocka

Na planie, odc. 931

 

20 listopada

Wielka II, odc. 1-10 (cały sezon)

Gomorra V, odc. 1-2

Music Box, odc. 2: Jagged

Błękit morza

Bohaterowie Envell: Wyjście z gry

Star Trek: W nieznane

Weekend tajemnic

 

21 listopada

Axios IV, odc. 18

Wiedźmy

Zostaniemy zapomniani

Rock & Roll Hall of Fame – ceremonia 2021

 

22 listopada

Niepewne V, odc. 5

Pohamuj entuzjazm XI, odc. 5

Sukcesja III, odc. 6

Bezdroża

Jesteśmy kwita

 

23 listopada

All American IV, odc. 5

Angela Black, odc. 5

We’re Here II, odc. 6

 

24 listopada

Black & Missing, odc.  01-04 (cały sezon)

 

25 listopada

Batwoman III, odc. 7

Plotkara (2021), odc. 7-8

Galeria złamanych serc

 

26 listopada

Craig znad Potoku III, odc. 1-15

Cloverfield Lane 10

Chora pamięć

Na planie, odc. 932

 

27 listopada

Dobre rady Johna Wilsona II, odc. 1

Gomorra V, odc. 3-4

Music Box, odc. 3: DMX

Jack Ryan: Teoria chaosu

Kosmiczny chłopiec

Wszystkie piękne koniki

Kong: Wyspa Czaszki

 

28 listopada

Axios IV, odc. 19

Przewrotny umysł

Słodkie cygaro

Świąteczny szok

 

29 listopada

Niepewne V, odc. 6

Pohamuj entuzjazm XI, odc. 6

Sukcesja III, odc. 7

 

30 listopada

Angela Black, odc. 6

We’re Here II, odc. 7