Jeśli lubicie polskie produkcje na Netflix to na pewno ucieszy Was fakt, że w bibliotece serwisu pojawił się właśnie nowy film. „W jak morderstwo” to kryminalna komedia z Piotrem Adamczykiem i Pawłem Domagałą w głównych rolach.

Jeśli jednak polskie kino niezbyt Wam odpowiada, to przejrzyjcie inne produkcje od Netflixa i HBO GO, które w ostatnich dniach zasiliły streamingowe oferty gigantów. Jeśli jednak wolicie produkcje starsze, to zajrzyjcie do listy TOP 100 seriali według ekspertów BBC. Jest tam kilka kontrowersji, ale być może znajdziecie coś, co wskoczy na Wasze telewizory w ten weekend.

Nowości w HBO GO i Netflix

Wspomniane „W jak morderstwo” to oczywiście nie jest jedyna produkcja, która nosi znaczek „nowość”. Na Netflixie pojawiła się kolejna animacja dedykowana widzom dorosłym, czyli „Korporacja Konspiracja”. Na HBO GO natomiast dramat kryminalny „Boże, ale z ciebie dupek”.

W jak morderstwo – film Netflix

Film swoją premierę miał na początku tego lata, jednak dopiero dzisiaj trafia na Netflixa. Produkcja opowiada o wypalonej matce, a jednocześnie miłośniczce książek kryminalnych. Rozbujana wyobraźnia pozwala jej na wiele, a odkrycia tajemnic mieszkańców miasteczka daje do myślenia. W rolach głównych: Anna Smołowik, Paweł Domagała, Szymon Bobrowski.

Boże, ale z ciebie dupek – film HBO GO

Niemiecki dramat z tego roku opowiada o 16-letniej Steffi. Bohaterka skończyła szkołę średnią i w ramach wycieczki szkolnej wyrusza do Paryża. To właśnie w tym romatycznym mieście ma się spełnić obietnica, którą dała swojemu chłopakowi. Zdiagnozowanie ciężkiej choroby zmienia jednak jej życiowe plany, które wywracają jej codzienność do góry nogami.

Korporacja Konspiracja – serial Netflix

Netflix nie od dzisiaj zna się na animacjach, a przykładem jest chociażby „BoJack Horseman”, który podbija serca fanów na całym świecie. Tym razem producenci wzięli na tapet teorie spiskowe, a najlepszą specjalistką jest pewna geniuszka, która ze swoim zespołem dość specyficznych pracowników, zajmuje się tymi teoriami na cały etat. Pozycja konieczna do zobaczenia!

Sukcesja – sezon 3 HBO GO

Trudno przypuszczać, żebyście nie widzieli tego serialu, ale właśnie na HBO GO trafił pierwszy odcinek trzeciego sezonu kultowej już produkcji. I ponownie producenci nas nie zawiedli – serial trzyma poziom od pierwszych scen, a pandemia COVID-19 w żaden sposób nie wpłynęła na jakość produkcji. O czym opowiada? O rodzinie Royów, gdzie głową jest podstarzały Logan Roy, a jego czwórka dzieci walczy o schedę po staruszku, jaką jest wielka medialna korporacja.

Nocne kły – film Netflix 

Jeśli jednak chcecie trochę się nastraszyć, musicie odpalić „Nocne kły” na Netflixie. Potencjalnie niepozorna impreza (kurcze, oklepany schemat mam wrażenie) przeistacza się w walkę o przetrwanie, a bohaterkami są dwie młode kobiety. W błyskotliwym thrillerze występują Jorge Lendeborg Jr., Debby Ryan, Lucy Fry, Raul Castillo i Alfie Allen.