Już jutro mamy czerwiec i może być do bardzo dobry miesiąc dla graczy posiadających konsole PlayStation. Według najnowszych plotek, które są wielce prawdopodobne w czerwcu do oferty PS Plus wskoczy hit z tej konsoli, czyli God of War.

Doniesienia takie pojawiły się na francuskim serwisie dealabs.com, a umieścił je użytkownik billbil-kun i nie jest to przypadek, bo jego informacje z ostatnich miesięcy potwierdzały się w 100 procentach. God of War to oczywiście nie jest jedyny tytuł, jaki wskoczy do biblioteki darmowych gier dla abonentów PS Plus.

God of War w PS Plus?

God of War to jeden z najbardziej znanych tytułów na konsole PlayStation. Produkcja miała premierę w 2018 roku i do dzisiaj cieszy się dużą popularnością. Na początku stycznia bieżącego roku pozycja została wydana również na komputery PC.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Kratos znów stawia czoła roli ojca. Jest mentorem i obrońcą Atreusa – syna, który chce za wszelką cenę zdobyć jego szacunek. Wyprawiając się z dzieckiem w niebezpieczną podróż, będzie musiał okiełznać szał, który od dawna kierował jego życiem.

Gdy Kratos dokonał już swej zemsty na bogach Olimpu, zamieszkał pośród skandynawskich bóstw i potworów. W tym okrutnym świecie, który nie zna przebaczenia, będzie musiał walczyć o przetrwanie i nie tylko nauczyć swojego syna tej trudnej sztuki, ale także uchronić go przed popełnieniem błędów Ducha Sparty.

PS Plus na czerwiec: co jeszcze?

Standardowo Sony udostępnia więcej niż jedną grę w abonamencie PS Plus. Według wspomnianych przecieków, w czerwcu pojawi się także Naruto To Boruto: Shinobi Striker i Nickelodeon All-Star Brawl.

Gry powinny zostać oficjalnie zaprezentowane w środę, 1 czerwca w godzinach popołudniowych. Jest to zatem ostatnia chwila na dodanie do swojej bibliotek gier PS Plus na maj 2022. W tym miesiącu są to: FIFA 22, Tribes of Midgard i Curse of the Dead Gods.