Sony ujawniło właśnie darmowe gry w PS Plus na luty 2022.

Jeśli posiadacie aktywny abonament w PS Plus to na pewno wyczekujecie co miesiąc ogłoszeń, jakie darmowe gry w ramach pakietu pojawią się w najbliższym okresie. Nie inaczej jest i tym razem, a ilość gier odkąd w obiegu jest konsola PS5, staje się większa.

W poprzednim miesiącu wszyscy gracze mogli czuć się usatysfakcjonowani, bo do abonenci PS Plus mogli dodać za darmo do swojej kolekcji DiRT 5, Deep Rock Galactic, Persona 5 Strikers. Te gry można jeszcze pobierać przez kilka dni, dopóki nie będą dostępne gry dedykowane na luty 2022.

R E K L A M A

Darmowe gry w PS Plus na luty 2022

Od 1 lutego wszyscy abonenci PS Plus będą mogli pobrać m.in. UFC 4, które dostępne będzie na konsole PS4 i PS5. Co jeszcze? Przygodówka Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, a także Planet Coaster: Console Edition.

UFC 4

Gra została wydana 14.8.2020. Od tego czasu zyskała wielu fanów, podobnie zresztą jak samo UFC. W EA SPORTS UFC 4 zawodnika, w którego się wcielasz, kształtują twój styl walki, osiągnięcia i osobowość. Niezależnie od tego, jak i gdzie grasz, w EA SPORTS UFC 4 to ty jesteś gwiazdą każdej walki.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

Miażdż szkielety, ubijaj smoki i walcz z olbrzymimi golemami w grze Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure. Przeżyj uznaną przygodę z 2013 roku, od której wszystko się zaczęło, w tej samodzielnej kampanii pełnej fantazji, zabawy i gór magicznych łupów! Królowa została pojmana, a jej królestwu grozi niebezpieczeństwo. Tylko ty i twoi przyjaciele możecie przywrócić pokój w tej ekscentrycznej, zaczarowanej krainie. Przedzieraj się przez zdradzieckie lasy, straszne krypty i złowieszcze fortece, ale strzeż się – za sprawą radośnie chaotycznego kaprysu Tiny twoja podróż może w mgnieniu oka przybrać zupełnie nieoczekiwany obrót. Zatrać się w tych epickich fabularnych hasankach i weź udział w fantastycznych bitwach swojego życia!

Planet Coaster: Console Edition

Zaskocz i zachwyć tłumy gości wybudowanym przez siebie parkiem marzeń i zarządzaj tętniącym życiem światem, w którym możesz dopracować każdy szczegół. Niezależnie od poziomu umiejętności możesz wcielać swoje pomysły w życie. Skorzystaj z gotowych projektów, aby szybko rozmieścić ponad 700 przygotowanych wcześniej obiektów, w tym kolejki górskie, udogodnienia i elementy scenerii.

Zestaw powyższych gier w aktualnych cenach PSN kosztuje około 330 złotych. Warto więc czekać do 1 lutego i dodać te gry za darmo do swojej biblioteki.


Posłuchaj nas!