Koniec miesiąca to zawsze okazja do poznania tego, co czeka nas w najróżniejszych serwisach na miesiąc następny. Tak było parę dni temu z nowościami Netflix na maj, ale tym razem przejdźmy do branży gier. Zgodnie z plotkami, o których zresztą pisał Paweł, PS Plus na maj 2022 przyniesie kilka głośnych tytułów, a największy z nich to oczywiście FIFA 22.

Sony co miesiąc oferuje darmowe gry w ramach abonamentu PS Plus. Ta usługa jednak niebawem się zmieni, bo już w czerwcu startuje zupełnie nowy PS Plus, który przyniesie aż 3 różne opcje abonamentu. Każdy z nich dostarczy całkiem pokaźną listę gier, od tych klasycznych do najnowszych. Standardowo, jak to było do tej pory, gracze będą mieli możliwość płatności miesięcznej, kwartalnej, albo rocznej. Oczywiście ta ostatnia opcja jest najbardziej opłacalna.

R E K L A M A

PS Plus maj 2022

FIFA 22 to oczywiście nie jedyna pozycja, która znalazła się a majowej ofercie. Jest to jednak najgłośniejsza produkcja, a pozostałe siłą rzeczy są w jej cieniu. Zobaczcie zresztą sami:

FIFA 22

Tej serii nie trzeba nikomu przedstawiać, a do oferty PlayStation Plus trafia jej najnowsza odsłona, która jeszcze bardziej przybliży emocje znane z prawdziwych boisk. Usprawnione elementy rozgrywki pozwalają na lepsze niż do tej pory oddanie realizmu, zachowania piłki czy przyspieszenia piłkarzy. Każdy może zbudować swój klub od zera, zdecydować o najlepszej taktyce, a także dobrać najlepszych zawodników, tak aby zdobyć jak najwięcej trofeów.

Tribes of Midgard

To gra kooperacyjna osadzona w świecie nordyckiej mitologii. Rozgrywka jest unikalnym połączeniem takich gatunków jak gry akcji, survival, czy roguelite. Zadaniem każdego gracza będzie odpieranie ataków śmiercionośnych duchów i gigantycznych bestii, które każdej nocy zagrażają zniszczeniem nasiona świętego drzewa Yggdrasil. Tylko dzięki ochronie nasiona zarówno główny bohater i jego plemię mogą powstrzymać Ragnarök!

Curse of the Dead Gods

Curse of the Dead Gods to roguelike, w którym gracz główny bohater przemierza najeżony pułapkami i pełny potworów labirynt przeklętej świątyni. Głównym zadaniem będzie poszukiwanie skarbów i wiecznego życia. Czas na podróż w głębię labiryntu i starcia z kolejnymi falami potworów. Każdy z graczy będzie mógł się wspomóc szerokim arsenałem mieczy, włóczni, łuków i broni palnej oraz mechaniką światła i ciemności.