Dzień Podwójnej Jedenastki lub Dzień Singla, to nieoficjalne święto obchodzone w Chinach. Nie do końca jest jasn,e jak święto singli przekształciło się w hurtowe wyprzedaże na popularnych platformach sprzedażowych, właśnie z tej części świata, ale wygląda na to, że wszyscy chwycili. Nie tylko tam. Teoretycznych promocji znajdziemy pełno, nawet w naszym kraju, bo wiadomo, każdy chce się podczepić pod szaleństwo zakupów, ale dość różnie to wychodzi.

Konsumenci, a więc my i nasze portfele muszą być naprawdę gotowe, bo nie dość, że można upolować coś tego dnia, to zaraz Black Friday 2021. Przy tej okazji zapraszam gorąco wszystkich, do dodania swojej oferty (zupełnie za darmo) do naszego Katalogu Black Friday 2021, który właśnie budujemy.

Wracając jednak do dnia singla, sporo ciekawych promocji możemy znaleźć na platformie Aliexpress. Jeśli więc planowaliście jakieś zakupy związane z chińską elektronik, to jest kilka ofert, które na pierwszy rzut oka wyglądają naprawdę interesująco. Platforma prócz promocyjnych cen, dorzuciła do puli także kody zniżkowe, dzięki którym Wasze zakupy finalnie mogą być jeszcze tańsze:

  • Za zakupy powyżej 299$ rabat 20$
  • 10$ za zakupy powyżej 199$
  • 5$ powyżej 99$
  • 2$ powyżej 2,01$

Dzień Singla – najlepsze promocje

Szału nie ma, ale biorąc pod uwagę przecenione towary, to te kilka, kilkanaście złotych, to dodatkowy bonus. Jeśli chodzi o oferty przecenionych przedmiotów, to nie sposób ich wszystkich zliczyć, więc prezentuje skróconą listę, tych które wyglądają dość interesująco na pierwszy rzut oka. Oto lista tych najciekawszych wg mojej skromnej opinii:

To tylko niewielka część, wszystkie promocje i oferty znajdziecie w specjalnej sekcji na Aliexpress, tutaj. Koniecznie pochwalcie się, co udało się upolować lub co udało się znaleźć, wrzucimy wówczas do listy powyżej.